UA

Відділення, банкомати та термінали

Шановні клієнти!

У зв’язку із воєнним станом у нашій країні, заради безпеки клієнтів та співробітників ОТП Банку, працють лише ті відділення, які відображаются нижче на мапі.

Також нагадуємо, що співробітники інформаційного центру банку готові надати відповіді на всі ваші запитання з приводу банківського обслуговування, отримання банківських послуг та сервісів у месенджерах:

Також повідомляємо, що обслуговування клієнтів відділення «Ярославське» в м. Київ за адресою: м. Київ, вул. Ярославська, 47/29, з 29 серпня 2022 р. здійснюватиметься за адресою: м. Київ, вул. Верхній Вал, 24.
Обслуговування клієнтів відділення «Таврійське» в м. Запоріжжя за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 59, з 15 серпня 2022 р. здійснюватиметься за адресою: м. Запоріжжя, бул. Шевченка, 18.
З усіх питань щодо подальшого обслуговування, будь ласка, звертайтеся до Інформаційного центру Банку (044) 490 05 00 (цілодобово).Банкомати ОТП Банка встановлені у всіх відділеннях Банку. В банкоматах та пунктах видачі готівки банку-партнера комісія стягуватиметься згідно з встановленими тарифами Банку.

Також звертаємо Вашу увагу, що у неробочий час Банку доступ до зони самообслуговування, де розташований банкомат, можливий після проходження пропускної системи, яка розміщена зліва від входу до відділення/філії. Для цього необхідно провести магнітною смужкою пластикової картки ОТP Bank через пристрій пропускної системи.За обраним вами умовам пошуку, в даному населеному пункті нічого не знайдено.Перелік банкоматів-партнерів
Банкомати та відділення в інших містах УкраїниПерелік відділень та банкоматів в PDF форматіБанкомати групи OTP Bank