UA

Відділення, банкомати та термінали

Шановні клієнти!

Відділення у м.Київ за адресою: вул. О. Теліги, 11 тимчасово не працюватиме з 02.03.2021 р. до 09.03.2021 р.
Обслуговування клієнтів фізичних осіб здійснюється в будь-яких відділеннях АТ «ОТП Банк». Обслуговування клієнтів юридичних осіб та ФОП здійснюється на Відділенні «Святошинське» в м. Київ.
Відділення у м.Чернівці за адресою: вул. О. Доброго, 7 тимчасово не працюватиме 02.03.2021 р.
Обслуговування клієнтів фізичних осіб здійснюється в будь-яких відділеннях АТ «ОТП Банк». Обслуговування клієнтів юридичних осіб та ФОП здійснюється на Відділенні в м. Кам’янець-Подільський.
Також інформуємо, що 01-02.03.2021 року не працює Відділ обслуговування приватних клієнтів в м. Київ за адресою: вул. Жилянська, 43.
Касове обслуговування клієнтів здійснюється в стандартному режимі через окремий крайній правий вхід.
Обслуговування клієнтів ФОП здійснюється на Відділенні «Бесарабське» в м. Київ.

Усі операції можна здійснити віддалено за допомогою OTP Smart.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Банкомати ОТП Банка встановлені у всіх відділеннях Банку. В банкоматах та пунктах видачі готівки банку-партнера комісія стягуватиметься згідно з встановленими тарифами Банку.

Також звертаємо Вашу увагу, що у неробочий час Банку доступ до зони самообслуговування, де розташований банкомат, можливий після проходження пропускної системи, яка розміщена зліва від входу до відділення/філії. Для цього необхідно провести магнітною смужкою пластикової картки ОТP Bank через пристрій пропускної системи.За обраним вами умовам пошуку, в даному населеному пункті нічого не знайдено.Перелік банкоматів-партнерів
Банкомати та відділення в інших містах УкраїниПерелік відділень та банкоматів в PDF форматіБанкомати групи OTP Bank