Відділення, банкомати та термінали

 
 
Шановні Клієнти!

Дякуємо за співпрацю з АТ «ОТП Банк». Ми високо цінуємо Вашу довіру та щодня докладаємо максимум зусиль, аби наша взаємодія була успішною.

Ми прагнемо покращити рівень обслуговування наших клієнтів та водночас ефективно розвивати та використовувати потенціал нашої регіональної мережі. Саме тому обслуговування клієнтів відділення «Соборне» в м. Біла Церква за адресою: м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 11 з 28 серпня 2017 року здійснюватиметься за новою адресою: м. Біла Церква, б-р Олександрійський, 15. Детальніше

А також у зв’язку з проведенням ремонтних робіт в період з 04.09.2017 р. по 08.12.2017 р. відділення «Михайлівське» (м. Київ, вул. Михайлівська, 2) не буде працювати. ДетальнішеШановні клієнти!

Інформуємо Вас, що видача готівкової іноземної валюти з карткових рахунків фізичних осіб здійснюється кожного банківського робочого дня до 17:00. Видача готівкової іноземної валюти з карткового рахунку у вихідні дні здійснюється в касі вихідного дня.

Дані обмеження пов’язані з необхідністю подання щоденної звітності до Національного Банку України.


 

Інформація щодо банкоматів OTP Bank

Банкомати OTP Bank встановлені у всіх відділеннях Банку. В банкоматах та пунктах видачі готівки банку-партнера комісія стягуватиметься згідно з встановленими тарифами Банку.

Також звертаємо Вашу увагу, що у неробочий час Банку доступ до зони самообслуговування, де розташований банкомат, можливий після проходження пропускної системи, яка розміщена зліва від входу до відділення/філії. Для цього необхідно провести магнітною смужкою пластикової картки ОТP Bank через пристрій пропускної системи.

Банкомати групи OTP Group:

Актуальний перелік банків, які входять в об'єднану банкоматну мережу (АТМОСФЕРА, банки-партнери в Україні):

  • "АТМоСфера" – для держателів карток платіжних систем Visa International та MasterCard WorldWide

Об’єднану мережу банкоматів «АТМоСфера» було створено у 2005 році. Наразі її учасниками є понад двадцять вітчизняних фінансових установ. Банкомати мережі встановлені в усіх регіонах України, а їхня кількість вже перевищує 3,2 тис. активних пристроїв. «АТМоСфера» відкриває перед держателями карток можливість знімати готівкові гроші у будь-якому банкоматі учасника мережі по тим самим тарифам, що і в своєму банку. 

Актуальна інформація про розташування банкоматів «АТМоСфера» міститься на її офіційному сайті.
Перелік партнерів, в мережі терміналів яких власники карток, емітованих АТ «ОТП Банк», можуть поповнювати картки на території України:

  • Сiті24