Банкомати та відділення Банку

 
 
Шановні Клієнти!

Дякуємо за співпрацю з АТ «ОТП Банк». Ми високо цінуємо Вашу довіру та щодня докладаємо максимум зусиль, аби наша взаємодія була успішною.

Ми прагнемо покращити рівень обслуговування наших клієнтів та водночас ефективно розвивати та використовувати потенціал нашої регіональної мережі. Саме тому обслуговування клієнтів відділення «Калинове» в м. Дніпро за адресою: м. Дніпро, вул. Г. Корольової, 1-А з 19 листопада 2018 року здійснюватиметься за новою адресою: м. Дніпро, просп. Слобожанський, 109-А.

16.11.2018 року відділення обслуговує клієнтів до 13:00. Детальніше

Ми зробимо все можливе для того, щоб обслуговування у новому відділенні було для Вас якнайзручнішим та комфортнішим!Шановні клієнти!

Інформуємо Вас, що видача готівкової іноземної валюти з карткових рахунків фізичних осіб здійснюється кожного банківського робочого дня до 17:00. Видача готівкової іноземної валюти з карткового рахунку у вихідні дні здійснюється в касі вихідного дня.

Дані обмеження пов’язані з необхідністю подання щоденної звітності до Національного Банку України.


 

Інформація щодо банкоматів OTP Bank

Банкомати OTP Bank встановлені у всіх відділеннях Банку. В банкоматах та пунктах видачі готівки банку-партнера комісія стягуватиметься згідно з встановленими тарифами Банку.

Також звертаємо Вашу увагу, що у неробочий час Банку доступ до зони самообслуговування, де розташований банкомат, можливий після проходження пропускної системи, яка розміщена зліва від входу до відділення/філії. Для цього необхідно провести магнітною смужкою пластикової картки ОТP Bank через пристрій пропускної системи.

Банкомати групи OTP Group:

Банкомати банків-партнерів в Україні:

  • "АТМоСфера" – для держателів карток платіжних систем Visa International та MasterCard WorldWide

Об’єднану мережу банкоматів «АТМоСфера» було створено у 2005 році. Наразі її учасниками є понад двадцять вітчизняних фінансових установ. Банкомати мережі встановлені в усіх регіонах України, а їхня кількість вже перевищує 3,2 тис. активних пристроїв. «АТМоСфера» відкриває перед держателями карток можливість знімати готівкові гроші у будь-якому банкоматі учасника мережі по тим самим тарифам, що і в своєму банку. 

Актуальна інформація про розташування банкоматів «АТМоСфера» міститься на її офіційному сайті.