UA

Відділення, банкомати та термінали

Шановні клієнти!

Також нагадуємо, що співробітники інформаційного центру банку готові надати відповіді на всі ваші запитання з приводу банківського обслуговування, отримання банківських послуг та сервісів у месенджерах:Банкомати ОТП Банка встановлені у всіх відділеннях Банку. В банкоматах та пунктах видачі готівки банку-партнера комісія стягуватиметься згідно з встановленими тарифами Банку.

Також звертаємо Вашу увагу, що у неробочий час Банку доступ до зони самообслуговування, де розташований банкомат, можливий після проходження пропускної системи, яка розміщена зліва від входу до відділення/філії. Для цього необхідно провести магнітною смужкою пластикової картки ОТP Bank через пристрій пропускної системи.За обраним вами умовам пошуку, в даному населеному пункті нічого не знайдено.Перелік банкоматів-партнерів

З 26.12.2022р. Об’єднана банкоматна мережа «Атмосфера» припиняє свою роботу. При цьому, тарифи затверджені в Банку, залишаються без змін.
Якщо у тарифах картки АТ «ОТП Банк» зазначений тариф для зняття готівки у банкоматах мережі «Атмосфера» - він залишається дійсним у банкоматах наступних банків по всій території України:
Банкомати та відділення в інших містах УкраїниПерелік відділень та банкоматів в PDF форматіБанкомати групи OTP Bank