Банкомати та відділення Банку

 
 

За обраним вами умовам пошуку, в даному населеному пункті нічого не знайдено.

Шановні Клієнти!

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас, що видача готівкової іноземної валюти з карткових рахунків фізичних осіб здійснюється кожного банківського робочого дня до 17:00. Видача готівкової іноземної валюти з карткового рахунку у вихідні дні здійснюється в касі вихідного дня.

Дані обмеження пов’язані з необхідністю подання щоденної звітності до Національного Банку України.Повідомлення для клієнтів

06.12.2018 року відділення «Південне» АТ «ОТП БАНК» в м. Одеса (м. Одеса, пр. Шевченка, 4-А) обслуговує клієнтів до 17:00.


 

Інформація щодо банкоматів OTP Bank

Банкомати OTP Bank встановлені у всіх відділеннях Банку. В банкоматах та пунктах видачі готівки банку-партнера комісія стягуватиметься згідно з встановленими тарифами Банку.

Також звертаємо Вашу увагу, що у неробочий час Банку доступ до зони самообслуговування, де розташований банкомат, можливий після проходження пропускної системи, яка розміщена зліва від входу до відділення/філії. Для цього необхідно провести магнітною смужкою пластикової картки ОТP Bank через пристрій пропускної системи.

Банкомати групи OTP Group:

Банкомати банків-партнерів в Україні:

  • "АТМоСфера" – для держателів карток платіжних систем Visa International та MasterCard WorldWide

Об’єднану мережу банкоматів «АТМоСфера» було створено у 2005 році. Наразі її учасниками є понад двадцять вітчизняних фінансових установ. Банкомати мережі встановлені в усіх регіонах України, а їхня кількість вже перевищує 3,2 тис. активних пристроїв. «АТМоСфера» відкриває перед держателями карток можливість знімати готівкові гроші у будь-якому банкоматі учасника мережі по тим самим тарифам, що і в своєму банку. 

Актуальна інформація про розташування банкоматів «АТМоСфера» міститься на її офіційному сайті.