UA

Відділення, банкомати та термінали

Шановні клієнти!

Ми прагнемо покращити рівень обслуговування наших клієнтів та водночас ефективно розвивати та використовувати потенціал нашої регіональної мережі. Саме тому обслуговування клієнтів відділення «Салтівське» в м. Харків за адресою: м. Харків, пр. Ювілейний, 56 з 22 червня 2021 року здійснюватиметься за новою адресою: м. Харків, пр. Московський, 262.
18.06.2021 року відділення обслуговує клієнтів до 13:00.
З усіх питань щодо подальшого обслуговування, будь ласка, звертайтеся до співробітників відділення «Салтівське» в м. Харків за телефоном 8 (057) 700 93 51.
Довідковий центр Банку (044) 490 05 00 (цілодобово).
Ми зробимо все можливе для того, щоб обслуговування в новому відділенні було для Вас якнайзручнішим та комфортнішим!

Банкомати ОТП Банка встановлені у всіх відділеннях Банку. В банкоматах та пунктах видачі готівки банку-партнера комісія стягуватиметься згідно з встановленими тарифами Банку.

Також звертаємо Вашу увагу, що у неробочий час Банку доступ до зони самообслуговування, де розташований банкомат, можливий після проходження пропускної системи, яка розміщена зліва від входу до відділення/філії. Для цього необхідно провести магнітною смужкою пластикової картки ОТP Bank через пристрій пропускної системи.За обраним вами умовам пошуку, в даному населеному пункті нічого не знайдено.Перелік банкоматів-партнерів
Банкомати та відділення в інших містах УкраїниПерелік відділень та банкоматів в PDF форматіБанкомати групи OTP Bank