Банкомати та відділення Банку

 
 
Шановні Клієнти!

Дякуємо за співпрацю з АТ «ОТП Банк». Ми високо цінуємо Вашу довіру та щодня докладаємо максимум зусиль, аби наша взаємодія була успішною.

Ми прагнемо покращити рівень обслуговування наших клієнтів та водночас ефективно розвивати та використовувати потенціал нашої регіональної мережі. Саме тому у зв’язку з проведенням ремонтних робіт в період з 09.01.2018 р. по 06.05.2018 р. відділення «Печерське» (м. Київ, вул. Коновальця, 44) не буде працювати. Детальніше

05.01.2018 року відділення обслуговує клієнтів до 15:00.

Обслуговування клієнтів відділення «Дмитрівське» в м. Київ за адресою: м. Київ, вул. Дмитрівська, 37-А з 26 грудня 2017 року здійснюватиметься за новою адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 29. Детальніше

22.12.2017 року відділення обслуговує клієнтів до 13:00.

Обслуговування клієнтів Регіонального відділення в м. Дніпро за адресою: м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, 20 з 28 грудня 2017 року здійснюватиметься за новою адресою: м. Дніпро, вул. Шевченка, 53. Детальніше

27.12.2017 року відділення обслуговує клієнтів до 13:00.


А також повідомляємо вас про те, що ремонтні роботи у відділенні «Михайлівське» в м. Києві (м. Київ, вул. Михайлівська, 2) будуть подовжені терміном до 26.12.2017.

Ми сподіваємося, що таке перенесення термінів не створить для вас незручностей, і докладаємо зусиль, аби у відремонтованому відділенні вам було справді зручно, безпечно і комфортно!Шановні клієнти!

Інформуємо Вас, що видача готівкової іноземної валюти з карткових рахунків фізичних осіб здійснюється кожного банківського робочого дня до 17:00. Видача готівкової іноземної валюти з карткового рахунку у вихідні дні здійснюється в касі вихідного дня.

Дані обмеження пов’язані з необхідністю подання щоденної звітності до Національного Банку України.


 

Інформація щодо банкоматів OTP Bank

Банкомати OTP Bank встановлені у всіх відділеннях Банку. В банкоматах та пунктах видачі готівки банку-партнера комісія стягуватиметься згідно з встановленими тарифами Банку.

Також звертаємо Вашу увагу, що у неробочий час Банку доступ до зони самообслуговування, де розташований банкомат, можливий після проходження пропускної системи, яка розміщена зліва від входу до відділення/філії. Для цього необхідно провести магнітною смужкою пластикової картки ОТP Bank через пристрій пропускної системи.

Банкомати групи OTP Group:

Банкомати банків-партнерів в Україні:

  • "АТМоСфера" – для держателів карток платіжних систем Visa International та MasterCard WorldWide

Об’єднану мережу банкоматів «АТМоСфера» було створено у 2005 році. Наразі її учасниками є понад двадцять вітчизняних фінансових установ. Банкомати мережі встановлені в усіх регіонах України, а їхня кількість вже перевищує 3,2 тис. активних пристроїв. «АТМоСфера» відкриває перед держателями карток можливість знімати готівкові гроші у будь-якому банкоматі учасника мережі по тим самим тарифам, що і в своєму банку. 

Актуальна інформація про розташування банкоматів «АТМоСфера» міститься на її офіційному сайті.