UA

Реалізація майна

ТОВ «Автомобільні Аукціони»

ПАТ ТОВ «Автомобільні Аукціони»

ТОВ «Автомобільні Аукціони» створено у 2008 році. Головна місія компанії – створення найкращих умов для роздрібної куплі-продажу автомобілів із пробігом в Україні.

«Автомобільні Аукціони» - найбільш оптимальне вирішення проблеми заборгованості за автокредитом. Завдяки співпраці, можливості швидко та професійно вирішувати питання оформлення відповідних документів, доставки, зберігання та передпродажної підготовки автомобілів. Компанія гарантує швидкий та абсолютно прозорий продаж заставного автомобіля за найвищою ціною (аукціони проводяться лише на підвищення), що повністю відповідає як інтересам банку, так і інтересам попереднього власника.

Програма, розроблена компанією «Автомобільні Аукціони», також пропонує вирішення питання залишку заборгованості, що дає можливість клієнту банка повністю погасити заборгованість за кредитом.

«Автомобільні Аукціони» - унікальний сервіс вигідний усім учасникам ринку: банкам, які отримують реальну можливість швидко та без зайвих проблем реалізувати заставне майно, клієнтам банків, які завдяки даній унікальній послузі мають можливість швидко продати заставу та погасити заборгованість перед банком, та, безумовно, новим власникам, які покупають авто не тільки за вигідною ціною, але із дуже надійних рук.

«Автомобільні Аукціони» - комфортний, професійний та цивілізований засіб реалізації заставних автівок за взаємною вигодою усіх сторін.

www.autoauction.in.ua