UA

Події та заходи

Future Branch Opening

Future Branch Opening (відділення майбутнього)

3 жовтня, ОТП Банк презентує відділення нового формату - Future Branch (відділення майбутнього) за адресою вул. Михайлівська, будинок №2.

У відділенні відвідувачі зможуть здійснювати операції самостійно за допомогою ноутбука, депозитних боксів і сучасних банкоматів. Клієнти зможуть відкривати депозити, оформлювати кредити, оплачувати рахунки, вносити кредитні платежі, купувати валюту. У новому відділенні будуть доступні всі функції звичайного банку й кас. А після всіх банківських операцій гості зможуть приготувати і пригоститися кавою.

Детальніше

20 РОКIВ

20 років OTP Bank

ОТП Банк почав свою історію в Україні 20 років тому. Один із перших іноземних банків в Україні. Один із перших – у багатьох банківських напрямках. Першопроходець у структурованому торговельному, проектному й інвойсному фінансуванні для корпоративних клієнтів. Один із засновників сучасного Private Banking в Україні. Піонер роздрібного споживчого кредитування... Від невеликого європейського банківського «бутика» в 1998 році ОТП Банк виріс до справжнього маркет-мейкера українського банківського ринку.

Детальніше