Погашення кредитів онлайн

 

OTP Bank постійно покращує і розширює спектр послуг – тепер Ви можете здійснити оплату щомісячних платежів або повністю погасити кредит від OTP Bank в режимі онлайн за допомогою карти будь-якого банку.

Погашення кредитів онлайн за допомогою інтернет-банкінгу ОTP Smart

з рахунків OTP Bank без комісії

Погашення споживчих кредитів онлайн

комісія 2% + 2 грн

Погашення заставних кредитів онлайн

комісія 2% + 2 грн

Зверніть увагу, що внесені грощі зараховуються в рахунок погашення кредиту на наступний банківський день.

Валюта кредиту — тільки гривня. Погасити кредит можна як за допомогою платіжної картки АТ ОТП Банк, так і карткою VISA/MasterCard, емітованої будь-яким іншим українським банком в будь-якій валюті.

Увага: оплата можлива лише картками, які не мають обмежень на здійснення Інтернет-розрахунків.


Ви ще досі не маєте платіжну картку від OTP Bank? Оформіть її прямо зараз – не встаючи із зручного крісла! А відділення банку Вам треба буде відвідати лише один раз – тільки для того, щоб забрати Вашу картку. Також, Замовляйте картку з доставкою! Картка та документи на оформлення будуть доставлені Вам особисто за вказанною адресою в зручний для Вас час. OTP Bank піклується про Ваш час!

Вже маєте платіжну картку від OTP Bank? Тоді Вам обов'язково потрібно підключити послугу SMS-банкінг – адже це постійний контроль та безпека Ваших коштів!Візьміть до 300 000 грн. у кредит готівкою!
Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).