UA
Обов’язкові платежі за кредитними картками потрібно погасити аби:
Як поповнити картку?

Дізнайтеся за посиланням.

Погасити заборгованість за карткою може будь-хто (родичі, друзі, знайомі). Достатньо мати реквізити для оплати. Реквізити можна отримати:

  • у додатку OTP Bank UA;
  • за зверненням до цілодобової служби підтримки за зручним каналом.
Як дізнатися суму заборгованості?

Завантажуйте додаток OTP Bank UA

Дізнавайтеся суму до погашення та погасіть заборгованість із картки іншого Банку у 3 кліки

Завантажуйте додаток OTP Bank UA
Що буде, якщо не погасити мінімальний платіж?

Це і буде прострочення заборгованості. Протягом трьох днів залишок кредитних коштів стане недоступним для використання.

Звертаємо Вашу увагу: своєчасне погашення заборгованості позитивно впливає на кредитну історію.

Не маю можливості погашати. Що робити?

ОТП Банк із розумінням ставиться до кожного клієнта. Ви можете оформити заявку про проведення Банком реструктуризації у зручний для вас спосіб:

Рішення про проведення реструктуризації приймаються Банком індивідуально за кожною заявою окремо.

Діючі обмеження карткових операції

На території України:

За кордоном:

Зняття готівки:

із карток у гривні – не більш ніж 100 000 грн або еквівалент на день;
із карток в інвалюті – не більш ніж 100 000 грн на день.

з усіх карткових рахунків у гривні – не більш ніж 11 500 грн** в еквіваленті на календарний тиждень (із понеділка по неділю включно);
із карток в інвалюті - не більш ніж 100 000 грн або еквівалент на день.

Розрахунки:

Без обмежень*

не більш ніж 95 000 грн** на календарний місяць з усіх карткових рахунків у гривні (без обмежень розрахунки картками в інвалюті і в Україні, і за кордоном)

Перекази коштів за номером картки

на картки українських банків не більш ніж 100 000 грн на день;
на картки іноземних банків – заборонено.

Операції quasi cash (поповнення електронних гаманців, брокерських або форекс-рахунків, оплата дорожніх чеків, купівля віртуальних активів) - заборонено.

* Діють стандартні карткові ліміти, які можна самостійно змінити в додатку OTP Smart/OTP Bank UA.
** З метою виконання вимог постанови Правління Національного банку України від 21 липня 2022 року №154 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 24 лютого 2022 року № 18", що набрала чинності з 21 липня 2022 року, та з урахуванням можливих під час проведення валютних операцій гривневими картками курсових коливань, Банком ліміт може бути встановлено на 10% менше зазначеного в постанові.


Відкриття нової картки

Більшість відділень Банку забезпечені картками, які можна оформити клієнту за декілька хвилин. Якщо ж на відділенні не буде потрібної картки – можна відкрити віртуальну картку і користуватись нею. Для відкриття нової картки як завжди потрібен паспорт та ІПН.Продовження терміну дії карток

Картки після закінчення строку дії продовжують працювати і ви можете розраховуватись карткою в магазинах та знімати готівку. Деякі особливості:


Для держателів карток інших банків

Держателі карток інших банків можуть знімати в банкоматах ОТП Банку по 10 тис. грн за одну операцію. Транзакцій може бути декілька, утім слід пам’ятати, що в умовах воєнного стану діють обмеження з боку Національного банку на зняття готівки на території України – не більше, ніж 100 тис. грн на день згідно із відповідною постановою регулятора.

ОТП Банк не стягує додаткових комісій за зняття коштів у своїх банкоматах з держателів карток інших банків, але попередньо потрібно уточнювати, чи стягує таку комісію банк-емітент картки.

Також треба враховувати, що сума готівки, яку можна отримати за карткою іншого банку у банкоматах ОТП Банку, залежить від залишку коштів у банкоматі та ліміту банку-емітента платіжної картки.


Додаткові можливості щодо зняття готівки

Кредитні канікули для кредитних карток

Шановні клієнти,

Інформуємо вас, що період кредитних канікул, що діяли за ініціативою Банку (без укладення додаткових договорів до кредитного договору), завершено й з 1 червня 2022 року ОТП Банк повертає стандартні умови договору за кредитними картками.Лишились питання – звертайтесь до нас: