Premium Banking

 
ОТП Преміум банкінгКеруючись високими стандартами обслуговування клієнтів, ОТП Банк докладає максимум зусиль, щоб кожен Клієнт Банку відчував своє значення і був не просто Клієнтом, а рівноправним і вагомим партнером. Саме тому ми запровадили новий рівень обслуговування – Premium Banking.

У рамках Premium Banking ми пропонуємо Вам ексклюзивний набір продуктів та послуг, що поєднуються з вигідними умовами обслуговування. Першим кроком назустріч є пропозиція комплексного обслуговування - Пакет «Преміум», що включає ключові продукти, а також цілу низку корисних додаткових банківських сервісів.

Оформіть спеціальний пакет «Преміум Легкий» та відчуйте переваги преміального обслуговування!


Пакетна пропозиція «Преміум» включає:

 • Персональне обслуговування в окремих зонах Банку;
 • Випуск статусної картки класу Premium World з Бонусною програмою MasterCard Rewards;
 • Додаткова безкоштовна картка до основної картки Premium World;
 • Карта Visa Platinum з бонусною програмою від партнера Банку Tickets.ua
 • Консьерж сервіс рівня Private Banking: довідково-інформаційний сервіс, фінансово – економічна інформація, контактна інформація щодо фінансових закладів, ресторанів, туристичних послуг, авто-мото-сервісів, та багато іншого;
 • Надання картки Priority Pass – унікальна картка, яка відкриває доступ до VIP-залів очікування (VIP Lounges) в більш ніж 600 аеропортах по всьому світу!;
 • Безкоштовне надання офіційних довідок;
 • Безкоштовний Інтернет-банкінг;
 • Знижки від партнерів Банку.

Преміальні пакети:
Спеціальні пропозиції!


MasterCard Безцінні ПривілеїУнікальна можливість для учасників Програми винагород Mastercard®

Якщо у Вас є індивідуальний пенсійний рахунок у Відкритому пенсійному фонді «ОТП Пенсія», відтепер Ви можете перевести свої бали, накопичені у особистому кабінеті Mastercard® Rewards, у заощадження!

Подбайте про своє майбутнє, замовляйте поповнення рахунку «ОТП Пенсія» на 200 або 500 грн.

Відразу після замовлення Ви отримаєте смс-повідомлення з зазначенням терміну поповнення.

За виняткових обставин максимальний термін доставки смс-повідомлення може становити до 2 робочих днів. Перерахування коштів на пенсійний рахунок відбувається до кінця наступного після дати замовлення календарного місяця.


Бажаєте оформити пакет «Преміум» або є питання до менеджеру банку?
Заповніть, будь ласка, форму нижче:
 днів


Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати у відділеннях ОТП Банку, або зателефонувавши до Довідкового центру:

 • тел.: (044) 495 05 25, (044) 290 92 35 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
 • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_pb (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).