UA

Як швидко дізнатися статус заборгованості за кредитним договором?

Бажаєте переконатися, що Ваш кредит дійсно закритий і заборгованість за ним відсутня?
Пропонуємо наступні варіанти підтвердження закриття кредитного договору:
Швидко та зручно можна перевірити стан Вашого кредиту в чаті з ОТП Банком у популярних месcенджерах

Швидко та зручно можна перевірити стан Вашого кредиту в чаті з ОТП Банком у популярних месcенджерах

Відкривайте чат, обирайте пункт «Мій кредит» або просто напишіть віртуальному оператору Лесі Ваше питання (наприклад, «Стан мого кредиту») та отримуйте  вичерпну інформацію про кредит за лічені секунди!

OTP Smart

Інтернет-банкінг «OTP Smart»

OTP Smart – це унікальна послуга, яка дозволяє контролювати статус кредитного договору та керувати Вашими фінансами з будь-якої точки світу, маючи під рукою доступ до мережі інтернет.

Рішення, що реалізовані у системі по забезпеченню безпеки дозволяють Вам бути впевненими у повній конфіденційності Ваших взаємовідношень з банком. Надійні та сертифіковані технології для забезпечення безпеки, що використовуються банком для захисту кожного клієнта, гарантують максимальний захист Ваших коштів від шахраїв.


Детальний перелік можливостей послуги

OTP Кредит

Застосунок «OTP Кредит»

«OTP Кредит» – це помічник з ведення ваших кредитів. Встановіть його і він забере на себе головний біль «кредитних питань». Помічник сформує ваш кредитний календар: завчасно нагадає про обов’язкові платежі, штурхне, аби не отримали штраф, підкаже коли, скільки і як погасити кредит, попередить про перехід на оплату з комісією.

Помічник надішле сповіщення про обов’язкову виплату за 7 днів. Якщо кредитів декілька — помічник зведе їх на одному екрані та прорахує всі ключові суми та дати. Все для того, щоб ви не платили більше.


Детальний перелік можливостей послугиСкачайте додаток інтернет-банкінгу ОТР Smart на свій телефон
Повний контроль над Вашими рахунками 24/7 по всьому світу
Повний контроль над Вашими рахунками 24/7 по всьому світу
Гарантія безпеки від європейського банку
Гарантія безпеки від європейського банку
Безкоштовне погашення кредитів і перекази без комісії
Безкоштовне погашення кредитів і перекази без комісії
Завантажити додаток з Google Play
Завантажити додаток з App Store

довідковий центр

Довідковий центр

Дізнатись про стан кредиту Ви також можете через Довідковий центр ОТП Банку. Для цього необхідно зателефонувати за номером (044) 498-88-44 або (044) 290-92-34. Під час дзвінка озвучте віртуальному оператору Лесі Ваше питання (наприклад, «Стан мого кредиту»), далі відповідно до голосових підказок введіть номер Вашого кредиту та отримайте інформацію про нього.

Послуга «SMS – довідка по Вашому кредиту»

Послуга «SMS – довідка по Вашому кредиту»

Відтепер не потрібно пам’ятати суму щомісячного платежу за кредитом чи телефонувати до довідкового центру. Ви зможете з легкістю отримати інформацію щодо вашого кредиту за допомогою SMS.

Варто лише надіслати SMS – повідомлення на короткий номер 9707 вказавши наступну інформацію у sms номер кредитного договору (10 цифр).

Вартість відправлення SMS-повідомлення – 0,94 грн. для абонентів національних GSM операторів.

Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ. Тільки для повнолітніх. Тел.: 044 498-88-44, 044 290-92-34, (у робочі дні банку з 8:00 до 20:00, у вихідні дні з 9:00 до 18:00, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку).


Потрібен паперовий документ?

Заповніть форму та отримайте довідку протягом 45 днів (залежить від роботи АТ «Укрпошта») за місцем реєстрації, вказаної на момент оформлення кредитного договору.

Замовлення довідки про відсутність заборгованості