UA

ОТП Банк пропонує послуги з оформлення пенсійних контрактів недержавних пенсійних фондів, що належать групі ОТП – ВПФ «ОТП Пенсія» та ВПФ «ФріФлайт». Ціль даного інвестиційного продукту - накопичення пенсійних коштів на користь фізичних осіб, незалежно від місця та характеру їх роботи, інвестування даних коштів з метою отримання прибутку на користь учасників та здійснення пенсійних виплат. Здійснює інвестиційну діяльність фондів «ОТП Капітал», компанія, що є одним із ключових представників групи ОТП в Україні та лідером ринку послуг з управління активами.

Недержавні пенсійні фонди

ОТП Пенсія

ОТП Пенсія

Фонд «ОТП Пенсія» є лідером за розміром активів серед відкритих пенсійних фондів в Україні та постійно очолює рейтинги за результатами діяльності. Активи фонду розміщуються у різноманітні інструменти в залежності від ситуації на фінансовому ринку з метою диверсифікації, зниження ризиків та отримання максимально можливої дохідності при помірних ризиках. У періоди можливої девальвації частина коштів може бути інвестована у валютні інструменти для захисту коштів та отримання додаткового прибутку.

ФріФлайт

ФріФлайт

В основі інвестиційної стратегії фонду «ФріФлайт» – захист коштів від девальвації національної валюти. Такий підхід до управління активами дозволяє запропонувати унікальний продукт на ринку недержавного пенсійного забезпечення України та захистити заощадження учасників фонду від девальвації. Головною відмінністю є те, що активи фонду повністю розміщуються у валютні інструменти та оцінюються за поточним курсом НБУ. Таким чином, при зростанні курсу долару, окрім валютної дохідності, учасник отримуватиме дохід від девальвації.