UA

Купуй газ до дому за 15 хвилин!


Кожен з нас знає те відчуття, коли ти стоїш у черзі в державній установі для того, щоб отримати той самий, нікому непотрібний папірець або зробити якусь незначну дію, і в голові лише одна думка: «Ну чого я неможу зробити це онлайн, сидячи вдома. Цеж настільки просто!»

Або те саме відчуття, коли вам у новинах кажуть, що єдиний монополіст-постачальник у вашому регіоні знову піднімає ціни на газ, а ви сприймаєте це як факт. Тому що неможете це змінити.

Тепер можете. Можете змінювати постачальника газу за 15 хвилин онлайн разом з MEGAWATT! Тепер ваша оселя стане ще затишнішою та теплішою.

Унікальні переваги MEGAWATT на ринкуСпрощена реєстрація в MEGAWATT за 15 хвилин
Спрощена реєстрація в MEGAWATT за 15 хвилин
Підключіть будь-який будинок в Україні
Підключіть будь-який будинок в Україні
Персональний онлайн кабінет для всіх функцій
Персональний онлайн кабінет для всіх функцій
Повністю електронний документообіг
Повністю електронний документообіг

MEGAWATT працює за принципом: «зайшов, натиснув, купив, забув»

З допомогою MEGAWATT купувати газ для власної оселі стало легко - не треба виходити з дому чи офісу, щоб замовити газ чи підписати контракт на його поставку, заплатити за нього, підписати акт / рахунок чи додаткову угоду.

У нас немає величезної кількості папірців, які ви отримуєте по пошті щомісяця пачками. У нас все прозоро, відкрито й просто. За допомогою MEGAWATT купувати газ до дому стало легко: не виходячи з дому або офісу підписати контракт, використовувати газ, заплатити занього. Так, це настільки просто! І все це леко й майже на 40% дешевше, ніж у вашого державного постачальника. Ще зовсім недавно таке було неможливо навіть уявити!
Купуйте газ для власної оселі дешевше вже сьогодні!

 Проста онлайн реєстрація
проста онлайн реєстрація
контроль з будь-якого пристрою в будь-який час
контроль з будь-якого пристрою в будь-який час
без жодних черг та паперового документообігу
без жодних черг та паперового документообігу

Для зміни постачальника газу вам потрібно

1-й крок
Авторизуватися за допомогою BankID або вашого КЕП
2-й крок
Прикріпити копії паспорта та індивідуального податкового номеру
3-й крок
Прикріпити документи на право власності приміщення
4-й крок
Додати EIC-код вашого газового лічильника

Як працює MEGAWATT


Зачекайте, це ще не все

Ми знаємо, що вас це турбує, тому підготували декілька надзвичайно важливих для вас відповідей на ваші можливі запитання

Поширені питання
Що робити з попереднім постачальником?

Та нічого, це вже наша робота. Після отримання заяви від вас ми маємо самостійно повідомити вашого попереднього постачальника прозміну. Вам залишиться лише компенсувати йому вартість за останній місяць спожитого вами газу.

А як ви постачаєте газ?

Так само, як і будь який інший постачальник. Ми маємо право користуватися мережами(трубами) у вашому регіоні. Нам достатньо лише знати ваш ЕІС-код як енергетичну адресу вашого лічильника та мати ваше бажання, щоб ми стали вашим постачальником.

Як ви дізнаєтеся показники лічильника в кінці місяця?

А це вже робота газорозподільчої мережі (облгаз/міськгаз) у вашому регіоні. Вони мають збирати, консолідувати та вносити цю інформацію в загальну базу для постачальників газу.

Як регулюються мої взаємовідносини з облгазом або міськгазом?

У вас має бути підписаний договір на розподіл природного газу, відповідно до якого ваша місцева газорозподільча мережа доставляє газ, обслуговує мережі, знімає показники лічильника та в разі аварії займається ремонтом.

Як дізнатися тариф на постачання енергоресурсів?

З тарифами на постачання газу та електроенергії можливо ознайомитися на офіційному сайті постачальника Megawatt у розділі «Тарифи»