UA

Страхування платіжних карток

Зробіть користування Вашою платіжною карткою ще більш зручним та безпечним! Для цього АТ «ОТП БАНК» пропонує Вам скористатися страховими послугами, розробленими спеціально для клієнтів АТ «ОТП БАНК» спільно з нашим партнером – Страховою компанією «Кардіф», експертом з банківського страхування.

Страхова компанія «КАРДІФ» (BNP Paribas Cardif) заснована в 1973 році у Франції, є частиною міжнародної фінансової групи BNP Paribas і представлена в 33 країнах світу. Компанія «КАРДІФ» розпочала свою діяльність в Україні в 2007 році, і успішно співпрацює з АТ «ОТП БАНК» з 2010 року.

Компанія «КАРДІФ» – світовий лідер у сфері банківського страхування1 та страхування позичальників2, як відповідальний страховик, працює, щоб мати позитивний вплив на суспільство та зробити страхування доступним найбільш широкому колу клієнтів.

1 Джерело: Finaccord – 2018

2 Джерело: Finaccord – 2020

АТ «ОТП БАНК» разом з Компанією «КАРДІФ» запроваджує сучасні та актуальні страхові рішення, що дозволяють клієнтам реалізовувати свої цілі, захищаючи себе від непередбачуваних подій.

В мережі відділень АТ «ОТП БАНК» клієнти мають можливість долучилися до програм страхового захисту від Компанії «КАРДІФ» для держателів платіжних карток, що надають відчутну фінансову підтримку у випадках різних типів шахрайства, втрати роботи або майна, тимчасової непрацездатності та інших ризиків, пов’язаних із використанням платіжних карт, життям та здоров’ям.

З переліком страхових продуктів і ризиків що покриваються можна ознайомитися тут.Щоб підключитись до програми, необхідно
Звернутися до найближчого відділення OTP Bank
Звернутися до найближчого відділення OTP Bank з паспортом та ІПН
Відкрити платіжну карту OTP Bank (якщо Ви ще не маєте карти від OTP Bank)
Відкрити платіжну карту OTP Bank (якщо Ви ще не маєте карти від OTP Bank)
Укласти у відділенні Банку договір страхування
Укласти у відділенні Банку договір страхування
Сплатити вартість послуги в касі Банку
Сплатити вартість послуги в касі Банку