UA
Замовлення виписки на e-mail

Для контролю за операціями по Вашому картковому рахунку, пропонуємо користуватись безкоштовною послугою – Замовлення виписки на електронну пошту

Ви маєте можливість отримати виписку по Вашому картковому рахунку шляхом оформлення запиту через сайт ОТП Банку. Ми намагаємось економити Ваш час - відтепер Вам немає необхідності звертатись за випискою до відділення Банку або Довідкового Центру.

У виписці відображається наступна інформація:

  • проведені операції по рахунку
  • комісії та плати списані з карткового рахунку
  • сума мінімального платежу та дата його погашення
Замовлення виписки на електронну пошту – це зручний спосіб контролю за станом Вашого карткового рахунку.
Замовлення виписки на електронну пошту

Замовлення виписки на e-mail

Особливості надання послуги

Послуга надається клієнтам, які вказали свою адресу електронної пошти в анкетних даних при оформленні картки.

Відповідь на запит надається протягом 15-ти хвилин.

Запити, отримані до 17:00 будуть оброблені в поточний день. Запити, надіслані після 17:00, можуть бути оброблені на наступний робочий день.

Виписка по карті з кредитним лімітом надається лише з розбивкою по періодам.

Якщо Ваша електронна адреса не зареєстрована в системах Банку, для отримання виписок через сайт необхідно звернутися до найближчого відділення ОТП Банку для написання заяви на оновлення Ваших контактних даних.

Користуючись послугою, Клієнт надає дозвіл Банку відсилати виписки по Картковому рахунку через відкритий канал мережі Інтернет на вказану в анкетних даних адресу електронної пошти. Всю відповідальність за розголошення даних по рахунках третім особам, що відбулося внаслідок надсилання Банком виписок через відкритий канал мережі Інтернет на вказану Клієнтом адресу електронної пошти, Клієнт бере на себе. Клієнт підтверджує, що Банк попередив, що інформація, яка передається на адресу електронної пошти, не є захищеною та може стати відомою третім особам без згоди Банку та Клієнта. Банк не несе відповідальності за затримки при доставці електронної пошти внаслідок виникнення проблем в мережі Інтернет.