Замовлення виписки на e-mail

 

Для контролю за операціями по Вашому картковому рахунку, пропонуємо користуватись безкоштовною послугою – Замовлення виписки на електронну пошту..

Ви маєте можливість отримати виписку по Вашому картковому рахунку шляхом оформлення запиту через сайт ОТП Банку. Ми намагаємось економити Ваш час - відтепер Вам немає необхідності звертатись за випискою до відділення Банку або Довідкового Центру.

У виписці відображається наступна інформація:

  • проведені операції по рахунку;
  • комісії та плати списані з карткового рахунку;
  • сума мінімального платежу та дата його погашення;

Замовлення виписки на електронну пошту – це зручний спосіб контролю за станом Вашого карткового рахунку.

Замовлення
виписки на e-mail
Надаю АТ «ОТП Банк» згоду на обробку моїх персональних даних, наведених у цій анкеті/формі.*
 

Особливості надання послуги:

Послуга надається клієнтам, які вказали свою адресу електронної пошти в анкетних даних при оформленні картки.

Відповідь на запит надається протягом 15-ти хвилин.

Запити, отримані до 17:00 будуть оброблені в поточний день. Запити, надіслані після 17:00, можуть бути оброблені на наступний робочий день.

Виписка по карті з кредитним лімітом надається лише з розбивкою по періодам.

Якщо Ваша електронна адреса не зареєстрована в системах Банку, для отримання виписок через сайт необхідно звернутися до найближчого відділення ОТП Банку для написання заяви на оновлення Ваших контактних даних.

Користуючись послугою, Клієнт надає дозвіл Банку відсилати виписки по Картковому рахунку через відкритий канал мережі Інтернет на вказану в анкетних даних адресу електронної пошти. Всю відповідальність за розголошення даних по рахунках третім особам, що відбулося внаслідок надсилання Банком виписок через відкритий канал мережі Інтернет на вказану Клієнтом адресу електронної пошти, Клієнт бере на себе. Клієнт підтверджує, що Банк попередив, що інформація, яка передається на адресу електронної пошти, не є захищеною та може стати відомою третім особам без згоди Банку та Клієнта. Банк не несе відповідальності за затримки при доставці електронної пошти внаслідок виникнення проблем в мережі Інтернет.

Безпека Ваших платіжних карток!

Підключіть послугу SMS-банкінг до Ваших платіжних карток та оперативно отримуйте інформацію щодо будь-якої проведеної операції за допомогою SMS-повідомлень!

SMS-банкінг – постійний контроль та безпека Ваших коштів!Поповнення карток OTP Bank:

* переказ на зарплатну картку OTP Bank – 1%+5 грн.

 
Якщо картку було викрадено або загублено, терміново телефонуйте

Підтримка клієнтів-держателів платіжних карток OTP Bank:

  • Тел. (044) 490 05 26, (044) 290 92 36 (цілодобово);
  • Міжнародна платіжна система MasterCard Worldwide, тел. +1-636-722-7111 (цілодобово);
  • Глобальна служба підтримки держателів карток міжнародної платіжної системи Visa International, тел. +1 (0) 410-581-99-94 (цілодобово). Поза межами США не набирайте (0). У межах США не набирайте +1.


Перевірка залишку на картковому рахунку в автоматичному режимі


Шановний клієнте!

Ви маєте можливість отримувати інформацію щодо залишку на Вашому картковому рахунку в автоматичному режимі. Послуга надається цілодобово, безкоштовно та не потребує з’єднання з оператором Довідкового центру.

Скористатись послугою дуже просто. Вам необхідно зателефонувати до Довідкового центру Банку за номерами телефонів 044 490 05 26 (міський номер для м. Києва). Далі, дотримуючись голосових підказок, натиснути кнопку «1» на Вашому телефоні, набрати всі 16 цифр номеру вашої картки (4 блоки по 4 цифри на лицьовій стороні картки) і прослухати інформацію стосовно балансу Вашої платіжної картки.