UA
Повідомлення щодо користування платіжною карткою за кордоном

Плануєте поїздку за кордон? Візьміть з собою картку від ОТП Банку!

З карткою від ОТП Банк Ви зможете робити покупки та знімати готівку в банкоматах в будь-якій точці світу!

Для того, щоб уникнути зайвих клопотів під час подорожі, не забудьте попередити нас про те, що плануєте користуватись карткою ОТП Банк за кордоном.

Для цього заповніть просту форму на цій сторінці.

Також радимо вам ознайомитись з порадами щодо використанні картки за межами України, які допоможуть Вам заощадити час та захистять Вас від зайвих витрат.


Важливо! Якщо Ваша картка відкрита до корпоративного рахунку юридичної особи, рекомендуємо особисто звертатись до Довідкового центру для внесення інформації щодо використання картки за кордоном.

Плануєте поїздку за кордон? Візьміть з собою картку від ОТП Банку!

Залишити повідомлення щодо користування платіжною карткою за кордоном

Додати ще   Видалити поле


Корисні поради

 • Звертаємо Вашу увагу, при розрахунках чи знятті готівки за кордоном у валюті відмінній від валюти Вашої картки, буде відбуватись конвертація. У деяких магазинах за кордоном Вам можуть запропонувати оплатити суму покупки в гривнях. З метою уникнення зайвої конвертації завжди обирайте валюту країни/регіону перебування.
  З детальної інформацією щодо процесу конвертації Ви можете ознайомитись за посиланням Конвертація валют за картковими рахунками

 • Перед поїздкою обов’язково підключіть послугу інтернет-банкінгу OTP Smart. Для підключення послуги Ви можете звернутись до будь-якого відділення ОТП Банку, при собі необхідно мати оригінали паспорту та ідентифікаційного коду.
  Якщо Ви вже є користувачем OTP Smart, перевірте, що з Вашим доступом до системи все гаразд (якщо Ви використовуєте для автентифікації токен, додатково перевірте строк його дії на зворотній стороні пристрою).

 • Перед виїздом за кордон обов’язково активуйте Вашу платіжну картку в банкоматі на території України (шляхом введення вірного PIN-коду).
  Встановити зручний для користування PIN-код Ви маєте можливість через інтернет-банкінг OTP Smart (послуга надається для всіх карток, що були випущені після 01.01.2016 року). Для цього оберіть розділ «Картки», та опцію «Встановити/змінити PIN-код».
  Звертаємо Вашу увагу! Для карт, що містять чіп, для коректної роботи нового PIN-коду першою операцією після встановлення/зміни PIN-коду має бути операція зняття готівки/перевірка балансу в банкоматі ОТП Банку або інших банкоматах крупних банків України.

 • Нагадуємо, що за кордоном по картках діють стандартні ліміти на проведення готівкових та безготівкових операцій. Перевірити, а також змінити значення лімітів Ви маєте можливість через інтернет-банкінг OTP Smart. Для цього в розділі «Картки» оберіть потрібну картку та натисніть кнопку «Картковий ліміт».

 • Інформаційна підтримка клієнтів-держателів платіжних карток:
  • Тел.: 044 490-05-26, 044 290-92-36 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку).

 • Телефони служби підтримки міжнародних платіжних систем, за якими також можливо заблокувати картку у випадку втрати:
  • Міжнародна платіжна система MasterCard Worldwide, тел. +1-636-722-7111 (цілодобово);
  • Глобальна служба підтримки держателів карток міжнародної платіжної системи Visa International, тел. +1 (0) 410-581-99-94 (цілодобово). Поза межами США не набирайте (0). У межах США не набирайте +1.