UA

ОТП Банк – єдиний банк в Україні, який надає послуги з купівлі-продажу цінних паперів пайових інвестиційних фондів. Послуга є доступною у будь-якому відділенні банку на всій території України. На разі клієнти можуть зробити вибір між 7 інвестиційними фондами «ОТП Капітал» – компанії, що є одним із ключових представників групи ОТП в Україні та лідером ринку послуг з управління активами.

Інвестиційні фонди

ОТП Класичний

ОТП Класичний

ОТП Класичний є фондом грошового ринку. Активи фонду інвестуються у найбільш стабільні та надійні фінансові інструменти грошового ринку, що приносять фіксований дохід – банківські депозити та облігації. Фонд створений для інвесторів, які хочуть розмістити тимчасово вільні кошти в гнучкий та ліквідний інструмент.

ОТП Фонд Акцій

ОТП Фонд Акцій

Стратегія фонду передбачає формування диверсифікованого портфелю, що складається з акцій українських підприємств та інструментів грошового ринку (депозитів). Фонд створений для інвесторів, що бажають отримати високу дохідність з рівнем ризику вище середнього, без обмежень у термінах інвестування.

ОТП Валютний

ОТП Валютний

Стратегія фонду передбачає формування портфелю з валютних внутрішніх та зовнішніх державних облігації. Інша частина вкладень розподіляється між валютними депозитами декількох банків із різними термінами розміщення. Фонд створений для інвесторів, які хочуть захистити свої заощадження від девальваційних ризиків.

ОТП Діти

ОТП Діти

Перший та єдиний інвестиційний фонд для дітей. Націлений на формування майбутнього капіталу дитини. Інвестиція оформлюється безпосередньо на ім’я дитини. Інвестиційна стратегія фонду передбачає вкладання коштів в інструменти з фіксованою дохідністю, зокрема гривневі та доларові ОВДП, депозити та корпоративні облігацій. Диверсифікація та консервативний підхід до формування портфелю націлений на забезпечення помірної дохідності, вищої за проценти по депозитам, інфляцію та девальваційні тенденції.

ОТП Подвійний

ОТП Подвійний

Купівля інвестиційних сертифікатів даного фонду доступна лише раз на рік – у вересні-жовтні. Стратегія фонду переглядається кожного інвестиційного періоду (кожного року) в залежності від ринкових умов. Однак, фундамент стратегії незмінний – інвестування коштів відбувається у інструменти з фіксованою дохідністю – облігації внутрішньої державної позики, банківські депозити та корпоративні облігації. Дохід від участі у фонді виплачується у вигляді дивідендів, що дозволяє зменшити податкове навантаження (ПДФО – 9% замість 18%).

ОТП Подвійний результат

ОТП Подвійний результат

Купівля інвестиційних сертифікатів даного фонду доступна лише раз на рік – у травні-червні. Стратегія фонду переглядається кожного інвестиційного періоду (кожного року) в залежності від ринкових умов. Однак, фундамент стратегії незмінний – інвестування коштів відбувається у інструменти з фіксованою дохідністю – облігації внутрішньої державної позики, банківські депозити та корпоративні облігації. Дохід від участі у фонді виплачується у вигляді дивідендів, що дозволяє зменшити податкове навантаження (ПДФО – 9% замість 18%).

ОТП Інвест+

ОТП Інвест

Фонд працює за стратегією “absolute return” – стратегія абсолютної дохідності, що передбачає відсутність обмежень щодо інструментів, включених до портфелю, а отже, дає можливість включати максимально дохідні активи, які дозволять отримати потенційно високий прибуток. Стратегія фонду переглядається кожного інвестиційного періоду (кожного року) в залежності від ринкових умов. Однак, основним класом активів фонду залишаються інструменти з фіксованою дохідністю, зокрема державні та корпоративні облігацій та депозити.