UA

ОТП Банк та Національний банк України нагадують: повідомляйте лише 16-значний номер картки

ОТП Банк та Національний банк України нагадують: повідомляйте лише 16-значний номер картки

ОТП Банк продовжує нагадувати про основні правила фінансової безпеки в межах інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству від Національного банку України #ШахрайГудбай.

Цього разу нагадаємо про те, що розкривати можна лише 16-значний номер картки.

На лицьовій стороні картки є 16-значний номер – це адреса, за якою вам можуть переказувати на рахунок гроші. Для отримання платежу на вашу картку від іншої особи або організації достатньо назвати тільки цей 16-значний номер та ПІБ.

Якщо у вас хтось запитує інші дані: 3-значний код на звороті картки, код з смс/повідомлення у мессенджер, пароль до інтернет-банкінгу або PIN-код – припиніть розмову, тому що це шахрай.

Контакти людини, яка намагалася дізнатися не лише 16-значний номер картки, а й 3-значний код на звороті картки, код з смс/повідомлення у мессенджер, пароль до інтернет-банкінгу або PIN-код, передайте у Кіберполіцію.

Випадково розкрили дані платіжної картки шахраям? Негайно дзвоніть на гарячу лінію банку за телефоном, вказаним на звороті картки.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація