UA

ОТП Банк та Національний банк України нагадують: повідомляйте лише 16-значний номер картки

ОТП Банк та Національний банк України нагадують: повідомляйте лише 16-значний номер картки

ОТП Банк продовжує нагадувати про основні правила фінансової безпеки в межах інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству від Національного банку України #ШахрайГудбай.

Цього разу нагадаємо про те, що розкривати можна лише 16-значний номер картки.

На лицьовій стороні картки є 16-значний номер – це адреса, за якою вам можуть переказувати на рахунок гроші. Для отримання платежу на вашу картку від іншої особи або організації достатньо назвати тільки цей 16-значний номер та ПІБ.

Якщо у вас хтось запитує інші дані: 3-значний код на звороті картки, код з смс/повідомлення у мессенджер, пароль до інтернет-банкінгу або PIN-код – припиніть розмову, тому що це шахрай.

Контакти людини, яка намагалася дізнатися не лише 16-значний номер картки, а й 3-значний код на звороті картки, код з смс/повідомлення у мессенджер, пароль до інтернет-банкінгу або PIN-код, передайте у Кіберполіцію.

Випадково розкрили дані платіжної картки шахраям? Негайно дзвоніть на гарячу лінію банку за телефоном, вказаним на звороті картки.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація