UA

ОТП Банк отримав сертифікат відповідності СУІБ національним та міжнародним стандартам ДСТУ ISO/IEC 27001:2015 (ISO/IEC 27001:2013)


ОТП Банк отримав сертифікат відповідності СУІБ національним та міжнародним стандартам ДСТУ ISO/IEC 27001:2015 (ISO/IEC 27001:2013)

ОТП Банк успішно завершив сертифікацію системи управління інформаційною безпеки (СУІБ) на відповідність вимогам національного та міжнародного стандартів ДСТУ ISO/IEC 27001:2015 (ISO/IEC 27001:2013)

Сертифікація системи управління інформаційною безпеки ОТП Банку проводилась зовнішньою аудиторською компанією (СЦ «Стандарт») у головному офісі та регіональній мережі Банку протягом 4-х місяців. За результатами сертифікації, ОТП Банк отримав сертифікат, що підтверджує високий рівень зрілості процесів управління інформаційною безпекою, ефективність впроваджених механізмів захисту інформації, реагування на інциденти.

Як прокоментував голова комітету СУІБ, голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий, успішність сертифікації є результатом постійних зусиль, що докладаються банком для забезпечення інформаційної та кібербезпеки, захисту інформаційних ресурсів, мережевої інфраструктури, каналів взаємодії з клієнтами. За його словами, добровільне проведення зовнішньої сертифікації СУІБ є свідченням відповідальності Банку перед клієнтами, дотримання регуляторних вимог, надійності надання банківських послуг, відповідального ставлення до своїх зобов’язань перед клієнтами та партнерами Банку.

«Наш банк відповідає усім національним та міжнародним стандартам у сфері інформаційної безпеки. І ми пишаємося, що є прикладом і для колег на національному ринку, і для інших банків-членів ОТП Групи», — відзначив банкір.