UA
Акцію завершено!

Mastercard разом з OTP Bank та «Сільпо» продовжують створювати різдвяний настрій!

Mastercard разом з OTP Bank та «Сільпо» продовжують створювати різдвяний настрій!

Зануртеся в казкову атмосферу разом з «Різдвяною книжкою» та адвент-календарем, що містить 24 унікальні смаки на кожен день. А за оплату картою OTP Bank від Mastercard© отримайте приємну знижку.

Як скористатись пропозицією:

  • Придбайте адвент-календар, «Різдвяну книжку» або все разом в одному з супермаркетів мережі «Сільпо» чи на сайті silpo.ua.
  • Оплатіть ваше замовлення онлайн карткою OTP Bank від Mastercard®.
  • Отримайте знижку 20% на кожну з позицій.

Даруйте святковий настрій разом з OTP Bank та Mastercard!

Деталі – на silpo.ua.

Акція діє з 15.11.2023р. по 15.01.2024р. включно на silpo.ua та в магазинах «Сільпо» згідно з адресною програмою місць проведення акції. Участь в акції дає можливість покупцям придбати будь-який акційний товар, а саме: адвент-календар «Сільпо» та/або книжку «Різдвяна книжка» видавництва «Портал», і отримати знижку 20% під час оплати карткою Mastercard згідно з умовами акції. Ціна адвент-календаря без знижки- 299 грн. Ціна адвент-календаря зі знижкою – 239 грн 20 коп. Ціна книжки «Різдвяна книжка» без знижки – 380 грн. Ціна книжки «Різдвяна книжка» зі знижкою – 304 грн. Деталі й умови акції дізнавайтесь на сайті silpo.ua або за телефоном гарячої лінії: 0 800 301 707 (дзвінки безкоштовні на території України).

Поділіться цією акцією з друзями!