UA

Акція «Платіть за допомогою смартфона з Mastercard від ОТП Банку – отримуйте додаткового Мавчика за кожні 149 грн у чеку»

Акція «Платіть за допомогою смартфона з Mastercard від ОТП Банку – отримуйте додаткового Мавчика за кожні 149 грн у чеку»

Мавчики зачекались на ваші оплати за допомогою смартфона з Mastercard® від ОТП Банку!

Відтепер чарівні герої захопливого анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» стануть частиною оплат з Mastercard від ОТП Банку в мережі супермаркетів «Сільпо».

Як узяти участь в акції

Платіть карткою Mastercard від ОТП Банку у смартфоні чи в додатку «Сільпо» та за кожні 149 грн у чеку отримайте додаткового Мавчика.

І нехай руна чотирьох стихій оберігає ваші безконтактні оплати!

Період акції

Акція діє з 01 червня по 26 липня 2021 у всій мережі супермаркетів «Сільпо».

Деталі – на mastercard.ua та silpo.ua.

Акція діє з 01.06.2021 по 26.07.2021 в супермаркетах «Сільпо» згідно з адресною програмою місць проведення акції, розміщеною на сайті silpo.ua. Зовнішній вигляд акційного товару може відрізнятися від розміщеного в рекламних матеріалах. За кожні 149,00 грн (крім винятків, зазначених в офіційних правилах акції), витрачених на купівлю товарів протягом періоду акції в місцях проведення акції, особа отримує можливість придбати 1 Мавчик за 2,99 грн у тому самому чеку. Також 1 або кілька додаткових Мавчиків можна придбати за купівлю товарів партнерів акції (за наявності) без обмеження суми покупки за 2,99 грн кожен. Крім того, покупець отримує можливість придбати ще 1 додатковий Мавчик за 2,99 грн за сплату платіжною карткою Mastercard від ОТП Банку з використанням цифрового NFC-гаманця або за допомогою розрахунку QR-кодом у мобільному додатку «Сільпо» з прив’язаною карткою Mastercard від ОТП Банку під час купівлі товарів на суму 149 грн. Детальніша інформація – на сайті silpo.ua або за телефоном: 0 800 301 707 (дзвінки безкоштовні з усіх телефонів на території України).