UA
Акцію завершено!

Допомагай разом з OTP Bank та Mastercard!

Допомагай разом з OTP Bank та Mastercard!

На платформі єДопомога лише в декілька кліків ви можете забезпечити необхідним тих, хто цього потребує, а за свої донати карткою OTP Bank від Mastercard© отримати унікальний подарунок.

20 найактивніших учасників виграють оналйн-майстер-клас із приготування борщу від кулінарного єДопоможця Євгена Клопотенка. Саме завдяки старанням відомого українського шефа й волонтера борщ було додано до культурної спадщини ЮНЕСКО, і саме цей борщ ми готуватимемо на майстер-класі.

Переможці також отримають бокс-сет із необхідними інгредієнтами для приготування борщу та брендованим фартухом від шефа. А крім того, щомісяця ми розігруватимемо книжку з автографом Євгена.

Як допомогти?

1. Пройдіть швидку реєстрацію на платформі єДопомога Волонтерська.

2. Перейдіть до пункту «Допомогти швидко онлайн», виберіть заявку, на яку хочете відгукнутися, і зручну для вас суму допомоги.

3. Оплатіть «Передплату єДопомога» карткою OTP Bank від Mastercard.

4. Отримайте шанс виграти майстер-клас із приготування борщу від Євгена Клопотенка або інші цікаві подарунки.

Що більше донатів, то більше шансів на виграш! Допомагати легко разом з OTP Bank та Mastercard!

Деталі на donates.edopomoga.gov.ua.

Акція діє з 11.08.2023 р. по 31.12.2023 р. включно на території України, крім тимчасово окупованих територій і територій, на яких ограни державної влади України тимчасово не здійснюють своїх повноважень внаслідок збройної агресії Російської Федерації, розпочатої 24 лютого 2022 року.

Деталі на donates.edopomoga.gov.ua

Поділіться цією акцією з друзями!