UA

Фонд грошового ринку «ОТП Класичний» – лідер за обсягом залучених коштів за підсумками 1-го півріччя 2011 року

За підсумками 1-го півріччя 2011 року, інвестиційний фонд «ОТП Класичний» зберіг лідируючу позицію на ринку відкритих пайових фондів за обсягом залучених коштів. З початку 2011 року станом на 30.06.2011 фонд залучив найбільшу суму грошових коштів інвесторів, а саме понад 22 млн грн.

На сьогодні фонд грошового ринку від КУА «ОТП Капітал» є найбільшим відкритим пайовим фондом в Україні, ВЧА на 30.06.2011 склала 80 497 202,06 грн.

«ОТП Класичний» продовжує утримувати лідируючі позиції на ринку відкритих пайових фондів за обсягом залучених коштів, – коментує керівник департаменту продажів та маркетингу КУА «ОТП Капітал» Руслан Волинець, – Унікальне поєднання ліквідності, мінімального інвестиційного ризику і стабільної прибутковості робить це рішення вельми привабливим для клієнтів, які володіють вільними коштами на невизначений термін. Інвестуючи у фонд «ОТП Класичний», клієнт має можливість отримувати дохідність, що прирівнюється до термінового депозиту, без необхідності планувати термін розміщення коштів».

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.