UA

OTP Bank отримав транш від Європейського банку реконструкції та розвитку

У рамках угоди про відновлювальну кредитну лінію OTP Bank отримав від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) транш на суму 3,2 млн. доларів США. Залучені кошти спрямовуватимуться на фінансування проектів OTP Bank і потреб його клієнтів.

Погашення траншу заплановано на січень 2010 року. Варто зазначити, що в листопаді поточного року OTP Bank за цією угодою також отримав транш від ЄБРР у розмірі 2,1 млн. доларів США.

Як підкреслює голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков, залучення цього кредиту є черговим свідченням авторитету та надійності нашого банку, високого рівня довіри до нього з боку провідних фінансових установ Європи. «Ми давно і плідно співпрацюємо з ЄБРР за різноманітними програмами, що впроваджуються цією організацією в Україні. Враховуючи вже досягнуті високі результати нашої спільної роботи, ми сподіваємось на продовження цього співробітництва і у наступному році», - зазначає Дмитро Зінков.

Нагадаємо, що в жовтні цього року у рамках Програми енергозбереження в Україні OTP Bank підписав з Європейським банком реконструкції і розвитку угоду про залучення цільового кредиту в розмірі 50 млн. доларів США терміном на 5 років. Метою кредиту є подальше фінансування українських приватних промислових підприємств та інвестування в енергозберігальні технології і технології раціонального використання енергії.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація