Володимир Мудрий

 
Володимир Мудрий

Член Правління

Народився у 1979 році. Закінчив економічний факультет Волинського державного університету ім. Лесі Українки за спеціальністю «Фінанси і кредит». Другу вищу освіту здобув у Krannert Business School (США) і Tias Nimbas Business School (Нідерланди), де в 2010 році захистив ступінь EMBA за спеціальністю «міжнародний менеджмент».

Має більш ніж 10-ти річний досвід у банківському секторі. Свою професійну діяльність розпочав у 2001 році на посаді спеціаліста головного Волинського регіонального управління «Приват Банку», в 2002 р. – начальник відділу кредитування фізичних осіб та контролю над депозитами в, роком пізніше – заступник начальника бек-офісу головного Волинського регіонального управління «Приват Банку».

Свою роботу в OTP Bank розпочав у 2005 році на посаді керівника операційного відділу Волинської філії ОТП Банку, а через рік зайняв посаду начальника операційного відділу АТ «ОТП Банк». З 2008 по 2010 рр. – Начальник Управління операційного супроводження активно-пасивних операцій клієнтів ОТП Банку.

З 2010 року очолював АТ «ОТП Кредит», а з липня 2012 року – Член Правління АТ «ОТП Банк».

Одружений, виховує дочку та сина.