UA
Уже понад 25 років OTP Bank дотримується принципів соціальної відповідальності. Як фінансова установа банк суворо дотримується норм ведення прозорого бізнесу, який спрямований на задоволення потреб і запитів клієнтів. Водночас OTP Bank як один з найпотужніших банків в Україні цілком усвідомлює свою відповідальність перед суспільством і державою, особливо у період воєнного стану. І керівництво, і співробітники цілком віддані ідеї перемоги Україні у війні та її подальшому відродженню. Для цього OTP Bank реалізує проєкти соціальної відповідальності одразу за кількома напрямками.
OTP Bank Helps Ukraine

OTP Bank Helps Ukraine

OTP Bank Helps Ukraine було започатковано улітку 2022 року як відповідь на нагальні потреби країни й українців в умовах війни. У межах цієї ініціативи команда волонтерів збирає кошти для реалізації різноманітних благодійних проєктів – допомоги дітям, вимушеним переселенцям, медичним закладам тощо. Збір коштів проводиться за допомогою спеціально створеної фандрайзингової платформи, на якій благодійники можуть обрати ініціативу, зробити переказ та переглянути звіти.

ДетальнішеЗберегти зв’язок: збираємо книги для дітей-сиріт за кордоном

Зберегти зв’язок: збираємо книги для дітей-сиріт за кордоном

Через війну багато дитячих будинків евакуювалися за кордон. Дітки живуть та навчаються у безпеці, але часто без україномовного середовища, підтримання української культури, читання українських книжок. І вирішити цю проблему на місцях виявилося неможливим.
Аби допомогти цим діткам зберегти ментальний зв’язок з Україною, ОТП Банк оголошує серед клієнтів, співробітників та партнерів збір книжок, виданих українською мовою для оновлення бібліотечного фонду в тих європейських країнах, де знайшли притулок діти-сироти.

ДетальнішеЗбираємо батарейки!

Старі батарейки – на переробку!

Одна батарейка, що потрапляє в природу без переробки, здатна забруднити 16 кв. м землі токсичними речовинами. Саме тому OTP Bank спільно з громадською організацією «Батарейки, здавайтеся» реалізує «зелений» проєкт зі збору використаних елементів живлення, які в подальшому відправляють до заводів із переробки у Європі. Хочете дізнатися, у яких відділеннях можна здати використані батарейки? Тисніть детальніше!

ДетальнішеШахрайГудбай

ОТП Банк – проти шахрайства! #ШахрайГудбай

Банк проти шахрайства – підвищуємо фінансову грамотність. Як соціально відповідальна установа OTP Bank дбає, щоб клієнти не ставали жертвами шахраїв, які особливо активізувалися з початком воєнного стану в країні. Саме тому ми вже кілька років поспіль беремо участь у спільному проєкті з Національним банком України, спрямованим на підвищення фінансової грамотності – «Шахрай, гудбай!». Бажаєте убезпечити себе від шахраїв? Тоді переходьте на сторінку проєкту!

ДетальнішеДонорство крові

Донорство крові

В умовах війни потреби українських медзакладів у донорській крові відчутно збільшилися. Багато штатних донорів, які зазвичай здавали кров, наразі або виїхали за кордон, або перебувають на фронті, або переїхали до інших регіонів країні, або мають проблеми зі здоров’ям, викликані війною. Саме тому OTP Bank ще більш активно, ніж раніше, проводить Дні донора, до яких може долучитися кожен працівник. Адже за статистикою, один донор крові може врятувати трьох осіб! Щоб дізнатися, як проходять здачі крові у стінах банку, тисніть детальніше.

Детальніше