UA

Підбито підсумки студентського конкурсу «Фінансове планування – успішне майбутнє»

Компанія з управління активами ОТП Капітал спільно з КУА Трійка Діалог Україна, КІНТО, Драгон Есет Менеджмент, а також Українською Асоціацією Інвестиційного Бізнесу (УАІБ) визначила переможців студентського конкурсу «Фінансове планування - успішне майбутнє», що тривав протягом квітня-травня 2014 року.

Конкурсантам було запропоновано розробити актуальну для України модель фінансового планування для фізичних осіб, що враховує європейську практику, зокрема, стандарти Директиви ЄС «Про ринки фінансових інструментів» і доступні в Україні фінансові інструменти.

«Розвиток фінансового ринку України залежить від підвищення фінансової грамотності населення та правильного особистого фінансового планування. Тому розробка моделі такого планування для українців, що враховує європейський досвід, є дуже актуальним і важливим завданням, вирішення якого допоможе потенційним інвесторам правильно визначати свої фінансові цілі та досягати їх. Особливо приємно, що молодь активно вивчає фінансові інструменти та серйозно ставиться до свого майбутнього. Активна участь у конкурсі та цікаві проекти тільки підтвердили це», - говорить Григорій Овчаренко, Генеральний директор компанії «ОТП Капітал».

Заявки на участь у конкурсі подали 15 студентських команд та 9 індивідуальних учасників, які представляли Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, Київський національний торговельно-економічний університет, Київську школу економіки, Чорноморський державний університет ім. Петра Могили, Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка, Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки.

За результатами конкурсу, перше місце посіла команда №1 Київського національного торговельно-економічного університету у складі студентів 3-го курсу факультету фінансів та банківської справи (спеціальність «Фінансове посередництво») Школьної Марії, Суліма Кирила, Лановенко Оксани та Мечет Катерини, друге місце зайняла команда №4 Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана у складі студентів 4-го курсу Кредитно-економічного факультету Вознюк Тетяни та Залавіна Яна, третє місце посіла команда №9 Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана у складі студентів 4-го курсу Кредитно-економічного факультету Лазоренко Вікторії та Плетньова Ігоря.

Церемонія нагородження переможців конкурсу відбулась 12 червня 2014 року у Києві на науково-практичній конференції УАІБ «Інвестиційний бізнес: долаючи кризи».

послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.