UA

За підтримки ОТП Капітал стартує студентський конкурс «Фінансове планування – успішне майбутнє»

25 квітня 2014 року стартує студентський конкурс «Фінансове планування – успішне майбутнє», організаторами якого виступають компанії з управління активами ОТП Капітал, Тройка Діалог Україна, КІНТО, Драгон Есет Менеджмент за підтримки Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу (УАІБ).

Конкурс передбачає розробку моделі фінансового планування для фізичних осіб, що враховуватиме європейську практику, зокрема стандарти Директиви ЄС «Про ринки фінансових інструментів» (Markets in Financial Instruments Directive (MiFID), та доступні в Україні фінансові інструменти.

У конкурсі можуть взяти участь студенти вищих навчальних закладів без обмежень за роком навчання як індивідуально, так і у складі команди (до 4-х осіб).

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку на адресу konkurs@uaib.com.ua, вказавши ім’я та прізвище, вищий навчальний заклад, факультет, курс, електронну адресу та мобільний телефон учасника. Заявки приймаються до 23 квітня включно. Конкурс триватиме з 25 квітня до 21 травня 2014 року.

Детальніше про конкурс, умови участі та призи можна дізнатися на сайті Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.