UA

Фонд «ОТП Облігаційний» визнаний таким, що відбувся

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку 27 лютого 2013 року визнала відкритий пайовий інвестиційний фонд «ОТП Облігаційний» КУА «ОТП Капітал» таким, що відповідає законодавчим вимогам щодо мінімального обсягу активів інститутів спільного інвестування. З 05.03.2013р. фонд «ОТП Облігаційний» приймає заявки на купівлю та продаж сертифікатів фонду.

Європейський досвід універсальної фінансової групи OTP Group дозволяє розширити можливості заощадження і примноження коштів шляхом пошуку за забезпечення для інвесторів найкращих пропозицій на ринку депозитів.

«ОТП Облігаційний» - це фонд відкритого типу, диверсифікованого виду, який дозволяє отримати більш високий рівень прибутковості порівняно з банківськими депозитами при високій надійності і без обмеження терміну виведення коштів.

Згідно з інвестиційною стратегією «ОТП Облігаційний», активи фонду розміщуються тільки в інструментах грошового ринку – грошових коштах, розміщених на банківських депозитах з підвищеною ставкою, а також державних і банківських облігаціях.

Очікувана дохідність складає 20% річних, незалежно від періоду розміщення коштів. Фонд рекомендується використовувати як альтернативу строковим депозитам строком на 3 і 6 місяців.

* Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал»» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.