UA

Новий «гібридний» продукт «ОТП Банк» і «ОТП Капітал» залучив понад 6 млн грн

15 лютого 2012 завершилася акція по вкладу «Подвійний», в рамках якої клієнти могли вкласти вільні кошти в унікальний для українського ринку інструмент «гібридний депозит», який поєднав властивості класичного депозиту та інвестиційного фонду. За результатами кампанії за 2,5 місяці було залучено близько 6,1 млн грн. Вкладники одночасно отримували підвищену відсоткову ставку за строковим депозитом (22% річних) і можливість отримати додатковий дохід від інвестицій в інструменти фондового ринку - акції та облігації.

Група ОТП стала першою фінансовою групою, що представила «гібридний депозит» на українському ринку. «Досвід угорських колег допоміг нам першими на ринку реалізувати складний, але дуже цікавий і перспективний інструмент», - коментує Генеральний директор КУА «ОТП Капітал» Григорій Овчаренко. Отриманий результат свідчить, що, незважаючи на нестабільну економічну ситуацію, «гібридні інструменти» користуються попитом на ринку, тож ми плануємо продовжувати їх розвиток на ринку України.

Гібридні продукти далеко не новинка на Заході й давно перейшли у розряд загальноприйнятих рішень для розміщення вільних коштів. Перший «гібридний депозит» в Угорщині з'явився близько 10 років тому і з тих пір займає значну частку ринку серед інструментів для заощадження і примноження коштів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.