UA

Фонд «ОТП Класичний» продовжує розвиток консервативної стратегії інвестування

Завдяки останнім змінам законодавства, що регулює ринок спільного інвестування, став можливим подальший розвиток консервативної стратегії інвестування для фонду «ОТП Класичний». Згідно нових правил диверсифікації, що почали діяти з середини лютого, відкриті фонди більше не зобов’язані тримати частину своїх активів у акціях. Тепер портфелі публічних фондів дозволено формувати із інструментів з фіксованою доходністю: депозитів й облігацій.

Менеджери, які управляють активами фондів, не поспішали продавати акції у лютому, очікуючи на підйом ринку, що й спостерігається останніми місяцями. Наразі ми плануємо використати тимчасовий спад ділової активності на фондовому ринку України для формування високоліквідного портфелю з помірним рівнем очікуваної доходності. Такі характеристики будуть реалізовані завдяки особливій структурі активів, 50% яких розміщено на середньострокових депозитах і ощадних рахунках, частки державних і муніципальних облігацій зберігатимуться на рівні 30% і 20% від активів фонду відповідно. Саме таким чином планується мінімізувати вплив ринку акцій на вкладення консервативних інвесторів, основна мета яких - зберегти свої кошти від інфляції. Фонди грошового ринку, такі як «ОТП Класичний», є чудовим інвестиційним інструментом як для інвесторів-початківців, так і для тих, хто вірно розподіляє активи поміж різними видами інвестицій.

Основні параметри фонду «ОТП Класичний»:

  • обсяг емісії – 50 млн. грн.
  • номінальна вартість інвестиційного сертифікату – 1 тис. грн.
  • мінімальна інвестиція в фонд – 1 інвестиційний сертифікат.

Комісія при купівлі інвестиційних сертифікатів через відділення ОТП Банк відсутня.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.