UA

Відділення, банкомати та термінали

Шановні клієнти!

У зв’язку із воєнним станом у нашій країні, заради безпеки клієнтів та співробітників ОТП Банку, працють лише ті відділення, які відображаются нижче на мапі.

Також нагадуємо, що співробітники інформаційного центру банку готові надати відповіді на всі ваші запитання з приводу банківського обслуговування, отримання банківських послуг та сервісів у месенджерах:Банкомати ОТП Банка встановлені у всіх відділеннях Банку. В банкоматах та пунктах видачі готівки банку-партнера комісія стягуватиметься згідно з встановленими тарифами Банку.

Також звертаємо Вашу увагу, що у неробочий час Банку доступ до зони самообслуговування, де розташований банкомат, можливий після проходження пропускної системи, яка розміщена зліва від входу до відділення/філії. Для цього необхідно провести магнітною смужкою пластикової картки ОТP Bank через пристрій пропускної системи.За обраним вами умовам пошуку, в даному населеному пункті нічого не знайдено.Перелік банкоматів-партнерів

З 26.12.2022р. Об’єднана банкоматна мережа «Атмосфера» припиняє свою роботу. При цьому, тарифи затверджені в Банку, залишаються без змін.
Якщо у тарифах картки АТ «ОТП Банк» зазначений тариф для зняття готівки у банкоматах мережі «Атмосфера» - він залишається дійсним у банкоматах наступних банків по всій території України:
Банкомати та відділення в інших містах УкраїниПерелік відділень та банкоматів в PDF форматіБанкомати групи OTP Bank