UA

Інвестиційний фонд ОТП Інвест+ успішно провів залучення коштів

У грудні 2014 року відбулося розміщення інвестиційних сертифікатів фонду «ОТП Інвест+», за результатами якого компанії «ОТП Капітал» вдалося залучити у фонд інвестиції обсягом 8,55 млн. грн. терміном на рік з цільовою прибутковістю 35% річних.

Нагадаємо, стратегія фонду «ОТП Інвест+» відмінно зарекомендувала себе, забезпечивши своїм інвесторам дохідність на рівні 28,2% за підсумками 2013 року і 30,5% у 2014 році.

«Звичайно, в процесі бюджетування на початку року ми планували залучити більше коштів, але, виходячи з поточної ситуації в країні та на фінансовому ринку, такий результат є задовільним, особливо враховуючи, що йдеться про інвестування на 1 рік. Сподіваємося, що 2015 рік стане роком стабілізації в України, що зробить довгострокове інвестування для клієнтів більш привабливим. Зі своєї сторони, ми продовжимо пропонувати цікаві інвестиційні інструменти, дохідність яких перевищуватиме депозитні ставки», - зазначив Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Стратегія фонду «ОТП Інвест+» передбачає використання облігацій внутрішньої державної позики та інших інструментів грошового ринку, для отримання дохідності, вищої за депозитну, при низькому рівні ризику. Наступне розміщення цього фонду відбудеться вже у грудні 2015 року.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.