UA

Фонд «ОТП Інвест» розрахувався з інвесторами: + 30,5% за рік

Компанія «ОТП Капітал» здійснила викуп інвестиційних сертифікатів фонду «ОТП Інвест» у інвесторів. За рік компанія збільшила заощадження клієнтів фонду на 30,5%, що значно перевищило ставки по банківських депозитах за аналогічний період. Загальний обсяг виплат склав близько 16,2 млн грн.

«Наші інвестори залишилися задоволеними прибутковістю фонду «ОТП Інвест». Ми продовжуємо добру традицію і знову пропонуємо розміщення коштів на наступний рік в аналогічний продукт з цільовою дохідністю 35% річних», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу і продажів компанії «ОТП Капітал».

У грудні 2014 року здійснюється залучення коштів у фонд «ОТП Інвест+», який передбачає отримання підвищеної дохідності за низького рівня ризику і консервативної стратегії інвестування. Для досягнення цільової дохідності фондом будуть використовуватися облігації внутрішньої державної позики та інструменти грошового ринку. Інвестиційна стратегія, що базується на цих інструментах, за горизонту вкладення коштів в 1 рік дозволяє заробляти від 30 до 40% річних.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація