UA

Фонд «ОТП Інвест+» – більше, ніж очікуєш

З 1 грудня 2014 року починається продаж інвестиційних сертифікатів фонду «ОТП Інвест+». Умови інвестування максимально прості: термін залучення коштів складає 1 рік, мінімальна сума - 50 000 гривень. Консервативний портфель фонду формуватиметься виключно з державних облігацій та банківських депозитів - наразі використання таких інструментів грошового ринку дозволяє заробляти від 30% до 40% річних. Продаж інвестиційних сертифікатів фонду триматиме місяць, до 31 грудня 2014 року, а загальна емісія фонду буде обмеженою та складає 30 млн грн – минулого року весь обсяг фонду був розміщений завчасно.

Потенційно великий попит на даний продукт пов’язаний з тим, що стратегія фонду добре зарекомендувала себе, показавши вражаючі результати роботи у минулі періоди: 28% річних у 2013 році та більше 30% річних у 2014 році.

«Поточна ситуація на ринку дозволяє нам очікувати близько 35% дохідності на наступний рік. Тому ми раді знову запропонувати інвесторам долучитися до фонду «ОТП Інвест+», який, за досвідом попередніх років, надає можливість отримати значно більшу дохідність, ніж по банківських депозитах», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.