UA

Фонд «ОТП Валютний» підбиває підсумки - 114% прибутку за 1 рік

За рік з моменту запуску публічних продажів фонд «ОТП Валютний» демонструє вражаючі результати - річна дохідність склала 113.84% (станом на 13.11.14). Наразі фонд «ОТП Валютний» є абсолютним лідером за дохідністю з початку 2014 року та випереджає як ставки по банківських депозитах, так і дохідність інших інвестиційних фондів.

Чудовими результатами фонд «ОТП Валютний» завдячує своїй інвестиційній стратегії, що передбачає вкладання коштів клієнтів виключно у валютні інструменти з фіксованою дохідністю – державні облігації та банківські депозити. Крім дохідності, що приносять ці інструменти, активи клієнта зростають ще й на розмір девальвації гривні через те, що їхня оцінка здійснюється за офіційним курсом НБУ. При цьому фонд надає клієнтам можливість щоквартально пред’явити до викупу свої цінні папери та отримати реалізовану дохідність у гривні.

«Сьогодні «ОТП Валютний» - це одна з небагатьох можливостей інвестувати гривню у досить великих обсягах у валютний інструмент та ще й фактично за курсом НБУ. Фонд дозволяє клієнтам заробляти на девальвації гривні та показує більшу дохідність у валюті, ніж більшість валютних депозитів. Наша пропозиція цього інструменту рік тому виявилась надзвичайно своєчасною і ми раді, що зберегли та примножили кошти наших клієнтів» – говорить Григорій Овчаренко, генеральний директор компанії «ОТП Капітал», що керує активами фонду.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.