UA

ОТП Банк: надійний і стабільний банк нарощує кредитування

ОТП Банк залишається вірним своїй стратегії в Україні, одним із пріоритетів якої є розвиток кредитування населення. Багаторічний успішний досвід OTP Group в різних країнах Східної Європи, а також розвинена мережа відділень і точок продажів, наявність фінансових ресурсів і широка мережа партнерів стали запорукою подальшого розвитку беззаставного кредитування населення в ОТП Банку.

Як результат, ОТП Банк займає міцні позиції в першій трійці банків, які надають кредити населенню. За підсумками вересня 2014 року, ОТП Банк видав населенню кредитів на загальну суму понад 1 млрд грн. Показово, що обсяги кредитування у вересні порівняні з такими в березні цього року, коли в структуру портфеля ще входив Східний регіон.

«Кризові явища в економіці тільки збільшують потребу населення в додаткових фінансових ресурсах. У поточних умовах покупка товарів тривалого користування є одним із способів збереження заощаджень від інфляції. ОТП Банк готовий надавати клієнтам фінансову підтримку, навіть у цій складній ситуації надаючи позикові кошти на адекватних умовах. У нас є всі ресурси і підтримка нашого акціонера - найбільшого угорського банку OTP Bank plc, щоб продовжувати розвиватися на українському ринку, в тому числі адаптуючись до нинішніх надзвичайно складних умов», - зазначив Володимир Мудрий, член Правління АТ «ОТП Банк», який очолює роздрібний бізнес.

Нагадаємо, як свідоцтво ознаки якості діяльності банку у сфері споживчого кредитування, ОТП Банк два роки поспіль (2012 і 2013) перемагав у номінації «Споживчий кредит» з переможним статусом «Фаворит споживачів» за результатами щорічного Конкурсу торгівельних марок «Фаворити Успіху» в Україні. Зберігати стабільно високі показники обсягу і якості бізнесу ОТП Банку дозволяють його відмінні показники ліквідності, капіталізації, рентабельності. За цими ж показниками ОТП Банк зайняв 5 місце в Рейтингу надійності українських банків за версією журналу «Forbes Україна».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація