UA

ОТП Капітал - перша компанія з управління активами - член Ліги страхових організацій України

Компанія «ОТП Капітал» стала першою компанією з управління активами в Україні, яка набула членства в Лізі страхових організацій України, саморегульованої організації страхових компаній. Страхові компанії є одними з найбільших інституційних інвесторів та потенційними клієнтами компаній з управління активами, що здійснюють управління страховими активами та резервами. Наразі «ОТП Капітал» вже має договори на управління активами з 5 страховими компаніями, а також керує активами першого в Україні unit-linked продукту. Компанія розглядає співпрацю зі страховими компаніями як один з пріоритетних напрямків розвитку свого бізнесу.

«Запрошення до Ліги в якості експертів з інвестиційної діяльності є додатковим визнанням результатів нашої роботи в напрямку управління активами та резервами страхових компаній. Членство в ЛСОУ дасть нам можливість брати участь у роботі організації щодо підвищення ефективності інвестиційної діяльності на страховому ринку України» - говорить Тарас Єлейко, керівник департаменту з питань інвестиційної діяльності «ОТП Капітал».

Згідно з рейтингом журналу «Insurance TOP», за підсумками 2013 року КУА «ОТП Капітал» визнано лідером ринку управління активами страхових компаній.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.