UA

ОТП Банк – активний учасник європейського ділового співтовариства

18-20 вересня, Регіональне відділення АТ «ОТП Банк» в м. Ужгород взяло участь у міжнародному економічному форумі «Експорт в ЄС», який проходив в Ужгороді.Ініціатором форуму виступила Закарпатська обласна рада. У форумі взяли участь агентства регіонального розвитку з Угорщини, Чехії, Словаччини, Угорсько-українська торгово-промислова палата, Угорсько-сербська торгово-промислова палата, представники чотирьох міністерств українського уряду, Клуб експортерів України, Європейсько-українське енергетичне агентство, компанія «Мотор-Січ», декілька компаній з Угорщини, Німеччини, Чехії, Словаччини, Польщі та Румунії. Активним учасником форуму виступив і ОТП Банк, представлений Регіональним відділенням в м. Ужгород, яке також взяло участь у виставці компаній.Мета форуму – започаткування нових бізнес-проектів між Україною та ЄС шляхом розвитку ділового середовища Закарпаття та використання транзитних можливостей регіону.

Представники країн ЄС поділилися з учасниками форуму досвідом трансформації економіки до умов європейського співтовариства.

Нагадаємо, ОТП Банк послідовно виступає активним учасником усіх євроінтеграційних процесів в українському діловому середовищі, традиційно підтримуючи подібні громадські ініціативи. Зокрема, влітку цього року за підтримки ОТП Банку та інших партнерів в Ужгороді відбулася одна з літніх сесій Ділового Форуму, що вже шостий рік поспіль збирає експертів, представників влади та бізнесу з метою покращення економічного клімату України і регіону.Крім того, вже традиційно, ОТП Банк виступає партнером заходів ділового клубу Develop Your Business (DYB). Наприклад, у грудні 2013 року ОТП Банк підтримав проведення Форуму власників бізнесу DYB-2013 «Нова реальність» у Києві, який висвітлював можливості пошуку нової моделі економічного зростання в період кризи. А в червні 2014 року бізнес-форум DYB Business Club «Бізнес. Революція. Джаз» за підтримки ОТП Банку зібрав у Львові власників компаній з усієї України, які отримали змогу поділитися досвідом і започатковувати нові партнерства.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація