UA

ОТП Лізинг і Vencomatic Group запускають спільну програму з лізингу обладнання для птахофабрик

Компанія ОТП Лізинг і голландська Vencomatic Group розробили партнерську програму фінансування систем для оснащення сучасних птахофабрик на спеціальних умовах.

Інноваційні системи для птахівництва доступні на наступних умовах: 

  • від 4% до 7,7% річних;
  • авансовий внесок 35-40%.

Завдяки спільній програмі клієнти можуть модернізувати матеріальну базу - придбати обладнання у фінансовий або оперативний лізинг на строк від 1 до 5 років, з максимальною річною ставкою 7,7%, з прив'язкою до курсу долара, без вилучення значної частини оборотних коштів.

«Компанія Vencomatic Group радіє з укладеної угоди з компанією OTP Leasing. Ми очікуємо збільшення продажів завдяки новим можливостям, що відкриваються перед нашими клієнтами. Так само, як і ОТР Leasing, Vencomatic Group займає провідні позиції у своїй галузі, що, з нашої точки зору, є запорукою успішної співпраці», - зазначає Олександр Кирик, Area Sales Manager по країнах СНД і Прибалтики.

Vencomatic Group являє собою три відомі бренди в секторі птахівництва: Vencomatic, Prinzen і Агро Supply. Поєднуючи дані бренди, компанія пропонує повний спектр інноваційних систем для оснащення сучасних птахофабрик по всьому світу.

Більш детальну інформацію про умови фінансування готовий надати відділ корпоративних продажів «ОТП Лізинг» за телефоном (044) 596-40-60.

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» є частиною європейської фінансової групи OTP Group. Компанія заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». «ОТП Лізинг» працює з провідними міжнародними та вітчизняними виробниками с / г техніки та обладнання, спецтехніки, легкового та вантажного автотранспорту, надаючи послуги фінансового та оперативного лізингу. На сьогоднішній день ОТП Лізинг входить до трійки лідерів лізингового ринку України, володіючи портфелем понад 2,7 млрд. грн. ОТП Лізинг є лідером за розміром нового бізнесу з 2012 р. по сьогоднішній день (згідно з даними Асоціації Лізингодавців України). Компанія володіє повним набором інструментів для оптимізації лізингового процесу: гнучкість у прийнятті рішень, індивідуальний підхід, кваліфіковане обслуговування та консультаційна підтримка.

Vencomatic Group являє собою три відомих бренда в секторі птахівництва: Vencomatic, Prinzen і Агро Supply. Поєднуючи дані бренди, ми пропонуємо повний спектр інноваційних систем для оснащення сучасних птахофабрик по всьому світу. Завдяки штату з більш ніж 350 відданих своїй справі працівників «Vencomatic Group» обслуговує тисячі клієнтів. До складу групи компаній «Vencomatic Group» входять: Vencomatic, Agro Supply, Prinzen, Rondeel і Vencosteel.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація