UA

ОТП Капітал: 7 років успіху на фінансовому ринку України

26 липня 2014 року компанії з управління активами «ОТП Капітал» виповнилося сім років. У 2007 році компанія стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. За цей час компанія увійшла до числа лідерів ринку управління активами, а її досягнення були неодноразово відзначені як експертами, так і клієнтами. Сьогодні «ОТП Капітал» займає третє місце в Україні за розміром активів та керує активами 7 публічних, 4 венчурних інвестиційних фондів, страхових компаній та недержавного пенсійного фонду загальним обсягом 177,7 млн грн.

«За останні роки було зроблено дуже багато роботи: перейнято та адаптовано європейський досвід управління активами, сформовано повноцінну продуктову лінійку, наші інструменти показують стабільні результати, ми пропонуємо унікальні інвестиційні рішення, але не в наших правилах зупинятися на досягнутому. Наша ціль – стати найбільшою в Україні компанією з управлінням активами, надаючи послуги як фізичним особам, так і корпоративним клієнтам», - говорить Григорій Овчаренко, генеральний директор «ОТП Капітал».

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.