UA

Фонд ОТП Валютний - найдохідніший в Україні, ОТП Фонд Акцій – у ТОП-5

За підсумками першого півріччя 2014 року фонд «ОТП Валютний» став найкращим інвестиційним фондом в Україні за дохідністю з показником 55,70% за шість місяців згідно з рейтингом інформаційного порталу «Investfunds.ua». Ще один фонд під управлінням компанії «ОТП Капітал» - «ОТП Фонд Акцій» - посів 5 місце з доходністю 32,79% за півроку.

Активи фонду «ОТП Валютний» розміщуються лише у валютні інструменти з фіксованою дохідністю, державні облігації та банківські депозити, що забезпечує збереження заощаджень у випадку падіння курсу гривні, а також дає можливість отримати дохідність більшу, ніж за валютними депозитами. Таким чином, фонд не лише захистив інвестиції клієнтів від девальвації, що склала 48%, а ще й заробив у доларі 5,3% (10,9% річних) з початку року.

«ОТП Фонд Акцій» інвестує переважну частину активів в акції українських підприємств та, скориставшись відновленням росту ринку акцій, отримав високу дохідність для своїх інвесторів. Фонд також надає клієнтам абсолютну ліквідність – подати заявку на отримання коштів з фонду можна у будь-який день.

«Нам приємно, що два наші фонди потрапили у п’ятірку найкращих, а «ОТП Валютний» взагалі очолив рейтинг Цей фонд був створений саме для захисту грошей клієнтів від девальвації і чудово виконав свою місію. Навіть не беручи до уваги таку його важливу функцію як страхування валютних ризиків, його 10-11% дохідність у валюті видається також досить цікавою. «ОТП Фонд Акцій» ставить на меті отримання доходу від росту ринку акцій і саме це відбувалося з лютого. Не зважаючи на складну ситуацію на Сході країни, де знаходиться багато підприємств, що розміщують свої акції на фондовому ринку, я вважаю такі інвестиції хоча й ризикованим, але потенційно дуже дохідним інструментом. Як тільки ситуація стабілізується, думаю, ми побачимо ще більше зростання – відтак не варто втрачати можливість інвестувати саме зараз, за низькими цінами» - говорить Тарас Єлейко, керівник департаменту з питань інвестиційної діяльності «ОТП Капітал».

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.