UA

ОТП Банк скасовує чергову комісію для клієнтів із зони АТО

Реагуючи на потреби клієнтів у зв'язку із складними обставинами на Сході країни, ОТП Банк відмінив комісію за видачу готівкових коштів з поточних рахунків, відкритих у відділеннях Донецької та Луганської областей, при зверненні клієнтів у відділення ОТП Банку в інших регіонах.

Таким чином, при зверненні клієнтів у будь-яке відділення ОТП Банку з метою проведення операцій за рахунками 2620, відкритими у відділеннях Донецької або Луганської області, операції по видачі готівки з цих рахунків здійснюватимуться без комісії.

Крім того, з 01.07.2014 року ОТП Банк знизив комісію за перерахунок готівкових коштів у інших відділеннях для клієнтів, що є фізичними особами-підприємцями, до рівня комісії, застосовної до операцій з внесення готівки у касі відділення, де відкрито рахунок.

«Цей наш крок зумовлений самим прикрим сьогоденням. Через події АТО і небезпеку для життя у регіоні багато наших клієнтів були змушені покинути місця свого проживання на Сході країни. З цієї ж причини банки змушені призупиняти роботу відділень у зонах протистоянь. У таких умовах ми вважаємо своїм обов‘язком забезпечити для постраждалих від цих подій громадян безперебійний, пільговий доступ до банківського обслуговування у інших регіонах і зменшення витратного навантаження для них», - відзначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, раніше ОТП Банк також припинив нарахування штрафів за кредитами громадян, які оформлені в будь-якому з відділень Донецької та Луганської областей. Також для клієнтів вищезазначених відділень була скасована пеня за заставними кредитами, нарахована з 01.07.2014 року, та вся пеня за беззаставними, готівковими і товарними кредитами.

За детальнішою інформацією можна звертатися до Інформаційного центру АТ «ОТП Банк»: 044 490 05 00 (у Києві).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація