UA

ОТП Банк скасовує чергову комісію для клієнтів із зони АТО

Реагуючи на потреби клієнтів у зв'язку із складними обставинами на Сході країни, ОТП Банк відмінив комісію за видачу готівкових коштів з поточних рахунків, відкритих у відділеннях Донецької та Луганської областей, при зверненні клієнтів у відділення ОТП Банку в інших регіонах.

Таким чином, при зверненні клієнтів у будь-яке відділення ОТП Банку з метою проведення операцій за рахунками 2620, відкритими у відділеннях Донецької або Луганської області, операції по видачі готівки з цих рахунків здійснюватимуться без комісії.

Крім того, з 01.07.2014 року ОТП Банк знизив комісію за перерахунок готівкових коштів у інших відділеннях для клієнтів, що є фізичними особами-підприємцями, до рівня комісії, застосовної до операцій з внесення готівки у касі відділення, де відкрито рахунок.

«Цей наш крок зумовлений самим прикрим сьогоденням. Через події АТО і небезпеку для життя у регіоні багато наших клієнтів були змушені покинути місця свого проживання на Сході країни. З цієї ж причини банки змушені призупиняти роботу відділень у зонах протистоянь. У таких умовах ми вважаємо своїм обов‘язком забезпечити для постраждалих від цих подій громадян безперебійний, пільговий доступ до банківського обслуговування у інших регіонах і зменшення витратного навантаження для них», - відзначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, раніше ОТП Банк також припинив нарахування штрафів за кредитами громадян, які оформлені в будь-якому з відділень Донецької та Луганської областей. Також для клієнтів вищезазначених відділень була скасована пеня за заставними кредитами, нарахована з 01.07.2014 року, та вся пеня за беззаставними, готівковими і товарними кредитами.

За детальнішою інформацією можна звертатися до Інформаційного центру АТ «ОТП Банк»: 044 490 05 00 (у Києві).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація