UA

ОТП Банк скасовує штрафні санкції в зоні АТО

У зв'язку із загостренням обставин на Сході країни ОТП Банк розширює географію відділень, клієнти яких звільняються від сплати нарахованої пені та штрафів, а також від подальшого нарахування пені та штрафів за діючими кредитними угодами позичальників-фізичних осіб.

Таким чином, з 01.07.2014 року припиняється нарахування штрафів за кредитами громадян, які оформлені в будь-якому з відділень Донецької та Луганської областей. Також для клієнтів вищезазначених відділень скасовується пеня за заставними кредитами, яка була нарахована, починаючи з 01.07.2014 року, та вся пеня за беззаставними, готівковими і товарними кредитами.

Нагадаємо, з 01.06.2014 року було призупинено нарахування штрафів за кредитами, а також скасована нарахована пеня за заставними, беззаставними, готівковим та товарними кредитами громадян, які оформлені в містах Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь і Луганськ.

«Таким чином ми прагнемо висловити солідарність суспільству, в якому працюємо. Ми дуже довго працювали над тим, щоб завоювати довіру клієнтів, наразі ж, у відповідальний момент, для нас дуже важливо її виправдати, і не зважаючи на обставини, що склалися підтвердити статус надійного партнера», - говорить Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк».

За детальнішою інформацією можна звертатися до Інформаційного центру АТ «ОТП Банк»: 044 490 0 500 (у Києві).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація