UA

Інвестиційні фонди «ОТП Класичний» та «ОТП Облігаційний» стали спеціалізованими

Пайові інвестиційні фонди «ОТП Класичний» та «ОТП Облігаційний» під управлінням КУА «ОТП Капітал» першими в Україні скористалися можливістю, наданою новим Законом України «Про інститути спільного інвестування», та змінили вид з диверсифікованих на спеціалізовані. «ОТП Класичний» став фондом грошового ринку (Свідоцтво НКЦПФР №851-1 від 24.06.2014), а «ОТП Облігаційний» - фондом облігацій (Свідоцтво НКЦПФР № 00079-1 від 24.06.2014). Зміна виду даних інвестиційних фондів дозволить розширити ліміти на інвестування активів фондів, що сприятиме реалізації більш гнучкої інвестиційної стратегії та максимізації їхньої дохідності.

Фонд «ОТП Класичний» є альтернативою ощадним і короткостроковим депозитами з можливістю отримання коштів протягом одного дня без втрати дохідності. Це оптимальне рішення для короткострокового розміщення вільних коштів. Після перетворення на спеціалізований, фонд зробить акцент на розміщення коштів на банківських депозитах.

Фонд «ОТП Облігаційний» є співставним з депозитами строком на 6-12 місяців з можливістю продажу в будь-який робочий день без втрати дохідності. Відтепер фонд сконцентрує увагу на державних та банківських облігаціях.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.