UA

«ОТП Пенсія» - лідер за дохідністю та сумою внесків фізичних осіб серед недержавних пенсійних фондів в Україні

За підсумками 2013 року недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія» під управлінням «ОТП Капітал» посів перше місце в Україні за доходністю з показником 17,9%, відповідно до ренкінгу опублікованого Національною Асоціацією Недержавних Пенсійних Фондів України та Адміністраторів Недержавних Пенсійних Фондів (НАПФА).

Активи фонду «ОТП Пенсія» інвестуються в найбільш надійні інструменти фінансового ринку – банківські депозити, державні та банківські облігації – з метою захисту накопичень клієнтів від інфляції та їхнього безпечного зростання. Стабільна робота, надійність та висока дохідність протягом всіх років діяльності дозволила фонду також стати лідером в Україні за сумою пенсійних внесків від фізичних осіб за підсумками минулого року. «ОТП Пенсія» також активно працює і з юридичними особами, що впровадили пенсійні програми в якості додаткової ефективної мотивації персоналу, та входить у перелік 10 фондів-лідерів за кількістю вкладників-юридичних осіб.

«Прибутковість фонду з початку 2013 року склала 17,9%, що на 3,9% більше в порівнянні з прибутковістю, отриманою в попередньому році. Такий високий показник був досягнутий за рахунок прогнозування циклів зростання ставок на грошовому ринку і концентрації розміщення активів фонду в ці періоди. Значна частина прибутковості фонду була сформована наприкінці 2013 року за рахунок операцій з державними облігаціями, номінованими в доларах США. У 2014 році ми очікуємо ще більше зростання показників діяльності фонду «ОТП Пенсія», що дозволить фонду увійти в десятку найбільших недержавних пенсійних фондів в Україні» - говорить Тарас Єлейко, керівник інвестиційного департаменту КУА «ОТП Капітал».

Недержавні пенсійні фонди залучають пенсійні внески від фізичних та юридичних осіб на добровільних засадах, інвестують кошти з метою їхнього примноження та захисту від інфляції, а пізніше здійснює пенсійні виплати учасникам додатково до державної пенсії за рахунок накопичених пенсійних активів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.