UA

«ОТП Подвійний+» успішно розрахувався зі своїми клієнтами

20 червня 2014 року фонд «ОТП Подвійний+» під управлінням компанії «ОТП Капітал» успішно розрахувався з усіма своїми клієнтами, заробивши для них за рік 23,06%, що відповідає прогнозам минулого року та на 5% перевищує ставку за звичайним строковим депозитом у «ОТП Банку». Загальна сума виплат перевищила 6,5 млн. грн. Таким чином, завершився другий етап виплат по вкладу «Подвійний+», розміщення якого відбувалося у квітні-червні 2013 року.

Наразі ОТП Капітал та ОТП Банк втретє пропонують аналогічний вклад «Подвійний+», у якому об'єднані надійність банківських депозитів та прибутковість інвестиційних фондів. Кошти клієнта розподіляються навпіл: половина йде на 3-місячний депозит під 25% річних, друга – на 12 місяців у консервативний інвестиційний фонд зі стратегію збереження капіталу, що ґрунтується на використанні інструментів з фіксованою дохідністю (депозити, державні облігації). Дохідність фонду очікується на рівні результатів минулого року – приблизно 23%.

«Ми у черговий раз виконали свої прогнози та за рік принесли клієнтам вищу дохідність ніж за депозитами. До кінця червня ми знову пропонуємо цей перевірений інструмент – вклад «Подвійний+». Це м’який перехід від класичних депозитів до інвестиційних фондів, це можливість заробити більше, це крок до європейської практики збереження та примноження коштів. Ми отримуємо справжнє задоволення, пропонуючи клієнтам такий цікавий інструмент та заробляючи для них більше», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.