UA

Вклад «ОТП Подвійний+»: удвічі більше переваг від OTP Capital та OTP Bank

2 червня 2014 року компанія з управління активами ОТП Капітал спільно з ОТП Банком почали продаж акційного вкладу «Подвійний+», у якому об'єднані властивості та переваги класичного депозиту та інвестиційного фонду. Подібні гібридні вклади користуються попитом у Європі, де вони давно стали більш вигідною альтернативою класичним депозитам. Спираючись на цей позитивний досвід, компанія ОТП Капітал та ОТП Банк ще два роки тому розробили продукт, який поєднав характеристики двох фінансових інструментів – надійність банківських депозитів та прибутковість інвестиційних фондів. З одного боку, клієнт отримує підвищену ставку за депозитом, з іншого – додатковий дохід від інвестицій в інструменти фондового ринку.

За підсумками розміщення у 2012 році клієнти отримали прибуток за депозитом 22% річних і дохід від діяльності фонду в розмірі 18,6%, у 2013 року – 20,5% за депозитом та 23% (очікування) у інвестиційному фонді, що на 5-6% вище середньої прибутковості за банківськими депозитами.

Цього року вклад «Подвійний+» дозволить клієнтам отримати 25% річних від 3-місячного депозиту, що є однією з найкращих пропозицій на фінансовому ринку. Що стосується інвестиційної фонду, то, як і в попередні роки, керуючі фондом планують перевищити річні депозитні ставки протягом 12-місячного періоду інвестицій, використовуючи для цього стратегію збереження капіталу, що ґрунтується на використанні консервативних інструментів з фіксованою дохідністю та низькими ризиками: депозитів, державних облігацій, тощо.

«Вклад «Подвійний+» вже став для нашої групи доброю традицією, за допомогою якої ми надаємо клієнтам можливість заробити більше на депозиті, а також спробувати вкладення в інвестиційний фонд. Фактично клієнт отримує високі ставки за вкладенням на 3 та 12 місяців. Ця унікальна пропозиція безперечно знайде шанувальників серед наших постійних та нових клієнтів і цього року», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.


Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.