UA

КУА ОТП Капітал визнана однією з найпрофесійніших фондових компаній в Україні

Газета «Бізнес» у 16-ий раз оголосила підсумки щорічного «Фінансового рейтинга-2013», за результатами якого компанія «ОТП Капітал» посіла друге місце у номінації «Найпрофесійніша фондова компанія».

Експерти відзначили, що «ОТП Капітал», одна з найбільших компаній з управління активами в Україні, регулярно пропонує своїм клієнтам продукти, що представляють альтернативу традиційним банківським депозитам, а також технології, що допомагають захиститися від курсових коливань на валютному ринку.

«Мені дуже приємно, що наша команда відзначена як експертами, так і клієнтами, як одна з найпрофесійніших в Україні. Досвід і знання наших спеціалістів, а також європейські стандарти роботи дозволяють надавати інвесторам високоякісні інвестиційні послуги, що забезпечують різні фінансові потреби, від короткострокових інвестицій до пенсійного накопичення, та сприяють фінансовому процвітанню наших клієнтів. Ми й надалі будемо активно працювати у цьому напрямку», - прокоментував нагороду Григорій Овчаренко, генеральний директор компанії «ОТП Капітал».

Переможці в номінації «Найпрофесійніша фондова компанія» номінувалися тайним голосуванням експертного журі та визначалися шляхом загального голосування читачів газети «Бізнес» та учасників фінансових ринків за допомогою анкет, опублікованих на сторінках видання.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.