UA

Київський марафон за участі команди ОТП Банку

27 квітня 2014 року в столиці пройде п’ятий міжнародний Київський марафон. Пробіг покликаний популяризувати здоровий спосіб життя і привернути увагу громадськості до спорту, що є спільною соціальною місією, тож АТ «ОТП Банк» представлятимуть дев’ятеро співробітників на чолі з Головою Правління – Тамашем Хак-Ковачем.

За задумом організаторів, з широкого спектру запропонованих дистанцій кожен бажаючий може обрати для себе оптимальну, аби долучитися до спортивного руху. Це і Класичний марафон, запланований на 42,195 км, і Марафон-естафета, розрахована на команду з чотирьох учасників, і Напівмарафон довжиною 21,0975 км, і навіть Вуличний забіг на 10 км. Цьогоріч в програму змагань також включений п’ятикілометровий Благодійний пробіг пам'яті «Небесної сотні».

«Ми відповідально ставимося до громади, в якій працюємо, і намагаємось долучатися до різних суспільних ініціатив. Ми вже не перший рік беремо участь у цьому пробігу і вже можемо сказати, що це стало хорошою корпоративною традицією», - говорить Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк».

Цьогорічний марафон, що традиційно проводитиметься на найвищому рівні – згідно з вимогами безпеки та норм Асоціації міжнародних марафонів - завдяки сертифікації траси вперше офіційно присвоїть розряди і звання спортсменам згідно з результатами, отриманими на даних маршрутах. Церемонія відкриття заходу запланована на 8.30 ранку неділі на Контрактовій площі. Всі охочі можуть також долучитися до забігу в якості групи підтримки, вболіваючи за своїх фаворитів протягом маршруту.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація