UA

Київський марафон за участі команди ОТП Банку

27 квітня 2014 року в столиці пройде п’ятий міжнародний Київський марафон. Пробіг покликаний популяризувати здоровий спосіб життя і привернути увагу громадськості до спорту, що є спільною соціальною місією, тож АТ «ОТП Банк» представлятимуть дев’ятеро співробітників на чолі з Головою Правління – Тамашем Хак-Ковачем.

За задумом організаторів, з широкого спектру запропонованих дистанцій кожен бажаючий може обрати для себе оптимальну, аби долучитися до спортивного руху. Це і Класичний марафон, запланований на 42,195 км, і Марафон-естафета, розрахована на команду з чотирьох учасників, і Напівмарафон довжиною 21,0975 км, і навіть Вуличний забіг на 10 км. Цьогоріч в програму змагань також включений п’ятикілометровий Благодійний пробіг пам'яті «Небесної сотні».

«Ми відповідально ставимося до громади, в якій працюємо, і намагаємось долучатися до різних суспільних ініціатив. Ми вже не перший рік беремо участь у цьому пробігу і вже можемо сказати, що це стало хорошою корпоративною традицією», - говорить Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк».

Цьогорічний марафон, що традиційно проводитиметься на найвищому рівні – згідно з вимогами безпеки та норм Асоціації міжнародних марафонів - завдяки сертифікації траси вперше офіційно присвоїть розряди і звання спортсменам згідно з результатами, отриманими на даних маршрутах. Церемонія відкриття заходу запланована на 8.30 ранку неділі на Контрактовій площі. Всі охочі можуть також долучитися до забігу в якості групи підтримки, вболіваючи за своїх фаворитів протягом маршруту.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація