UA

Підсумки роботи фонду «ОТП Валютний» за 3 місяці: 8% річних у валюті або 39% у гривні

У листопаді 2013 компанія «ОТП Капітал» запустила інвестиційний фонд «ОТП Валютний», що став одним з лідерів по залученню коштів в Україні за підсумками 2013 року. З 15 по 20 лютого 2014 року «ОТП Капітал» здійснює проміжний зворотний викуп сертифікатів та підводить підсумки роботи за 3 місяці роботи. За цей час фонд «ОТП Валютний» приніс інвесторам у валютному еквіваленті 2% або більше 8% річних, що вище, ніж середні ставки по банківських валютних депозитах на аналогічний період. З урахуванням девальвації національної валюти, прибутковість у гривні склала 9,7% за 3 місяці або 38,7% річних. Таким чином, інвестори «ОТП Валютний» не тільки зберегли кошти від девальвації за рахунок розміщення активів фонду у валютних інструментах, а й примножили їх.

«Ми продовжуємо залучення коштів у фонд «ОТП Валютний» - інвестори можуть придбати сертифікати у будь-який день. Враховуючи політичну та економічну ситуації, говорити про стабілізацію валютного ринку ще рано. Упевнений, що «ОТП Валютний» - найкраща «тиха гавань» у період шторму на фінансовому ринку. Фонд і далі буде показувати стабільні результати, зберігаючи валютний еквівалент капіталу наших клієнтів» - зазначив Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Активи фонду «ОТП Валютний» розміщуються лише у валютні інструменти з фіксованою дохідністю, державні облігації і банківські депозити, що забезпечує повернення еквівалента інвестованої суми у валюті, збільшеного на інвестиційний прибуток.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.