UA

ОТП Банк впроваджує спільну дебетну ко-бренд картку «МТС – ОТП Банк»

Керуючись метою максимального задоволення потреб клієнтів і розширення можливостей партнерів шляхом реалізації спільних ко-брендових проектів, АТ «ОТП Банк» запроваджує новий картковий продукт – спільну дебетну картку «МТС – ОТП Банк» на базі карток платіжної системи Visa International спільно з компанією ПрАТ «МТС Україна».

Даний ко-брендовий продукт поєднав у собі низку переваг від обох залучених партнерів: провідного банку і мобільного оператора країни. Адже, спільна дебетна картка «МТС – ОТП Банк» є водночас і зручним платіжним інструментом, який дозволяє вільно користуватися коштами і здійснювати розрахунки як на території України, так і за кордоном, і засобом додаткового нарахування бонусів за розрахунки карткою в рамках програми лояльності «МТС Бонус». Так, за кожні 5 гривень, витрачені за допомогою ко-бренд картки, клієнтам додатково нараховується 1 (один) бонус. Крім того, при відкритті картки Банком нараховуються «заохочувальні» бонуси. Накопичені власником картки бонуси можна обміняти в рамках програми лояльності «МТС Бонус» на послуги зв’язку (поповнення рахунку, пакети хвилин, мобільного інтернету, SMS та MMS), ваучери на покупки в магазинах електроніки, парфумерії та косметики, ресторанах, туристичних і страхових компаніях, а також на передплату різноманітних популярних журналів. Таким чином, споживачі отримують додаткові вагомі переваги, щоденно розраховуючись ко-бренд карткою «МТС - ОТП Банк».

Спільний проект з компанією «МТС Україна» є результатом цілеспрямованої діяльності ОТП Банку щодо розширення та вдосконалення партнерських програм.

«В основу даного ко-бренд проекту лягла низка важливих переваг, якими володіє OTP Bank: це і міжнародний досвід фінансової групи OTP Group, і власні успішні ко-бренд проекти ОТП Банку з авіакомпанією МАУ і мережею АЗС Shell, і проактивний стратегічний підхід, і технологічні та операційні можливості. Ми прагнемо і надалі активно розвиватися в цьому напрямку, оскільки усвідомлюємо цінність і дієвість ко-брендових проектів щодо задоволення потреб клієнтів, підвищення їх лояльності і розширення клієнтської бази. Тому ми відкриті до діалогу з достойними потенційними партнерами», - відзначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, до одних із найбільш успішних ко-бренд проектів у банківській сфері належать спільні програми ОТП Банку з авіакомпанією «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) і мережею АЗС Shell, в рамках яких випускаються спеціальні ко-брендові платіжні картки.

ПРаТ «МТС Україна» є 100% дочірньою компанією ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» (МТС) провідного оператора мобільного зв'язку в Росії та країнах СНД. Мережа ПрАТ «МТС Україна» охоплює більше 98% території України, на якій проживає 99% населення. Компанія обслуговує більше 22,4 млн. абонентів. Компанія володіє ліцензіями на надання мобільного (стандарт GSM–900/1800, CDMA–450), стаціонарного й міжнародного/міжміського зв'язку, а також надає послуги міжнародного роумінгу на п'яти континентах. Дохід за 2012 рік склав 9,7 млрд. грн.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація