UA

ОТП Банк розпочав розміщення облігацій на суму 1 млрд грн

АТ «ОТП Банк» прийняв рішення про публічне розміщення облігацій банку на загальну суму 1 млрд грн. Облігації будуть розміщуватись чотирма серіями «А», «», «С» та «D» по 250 тис. штук кожна. Номінальна вартість однієї облігації складає 1000 гривень.

Укладення договорів з першими власниками облігацій серії «A» розпочнеться 20 січня 2014 року і буде проводитися емітентом на фондовій біржі «Перспектива» безпосередньо без участі андерайтера. Для купівлі облігацій власник облігацій обов’язково повинен мати рахунок у цінних паперах, відкритий в одній з ліцензованих Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку депозитарних установ.

Фінансові ресурси, залучені від продажу облігацій, в повному обсязі будуть спрямовані на фінансування проектів з кредитування приватних та корпоративних клієнтів Банку.

Слід зазначити, що на 2014 рік ОТП Банком заплановано зростання корпоративного кредитного портфеля в основному за рахунок клієнтів агропромислового сектора та паливно-енергетичної галузі промисловості, та клієнтів малого та середнього бізнесу. Обсяг кредитів фізичним особам зросте в основному за рахунок споживчих кредитів.

Окрім прибуткової діяльності, високих показників капіталізації та ліквідності Банку, додатковим підґрунтям для розміщення облігацій стало надання ОТП Банку рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг» кредитного рейтингу на рівні uaA+ зі стабільним прогнозом. Нагадаємо, за методологією незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг», позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaА характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Детальніше про умови емісії облігацій АТ «ОТП Банк» можна дізнатися з проспекту, опублікованого в офіційному видання Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Бюлетень. Цінні папери України» №1 (3798) 3 січня 2014 р., або на сайті ОТП Банку.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.