UA

Підсумки продажу фонду ОТП Інвест: ажіотажний попит та перевиконання планів

В останні тижні 2013 року відбулося розміщення інвестиційних сертифікатів публічного фонду «ОТП Інвест», що зарекомендував себе, виплативши за минулий рік 28,2% доходу своїм інвесторам. Цього разу компанії «ОТП Капітал» вдалося залучити 13,5 млн. грн., перевищивши план продажів та зібравши у 2,5 рази більше інвестицій, ніж у 2012 році.

«Бажаючих інвестувати кошти було ще більше, але великі обсяги залучення могли «розмити» майбутню дохідність фонду, що прогнозується на рівні 30%. Наступне розміщення фонду відбудеться вже у грудні 2014 року, а поки радимо звернути увагу на фонд «ОТП Класичний», альтернативу депозитам до запитання, з можливістю виходу будь-якого робочого дня і з дохідністю 15%. Це вище, ніж банківські ставки за депозитами-аналогами», - зазначив Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Стратегія фонду «ОТП Інвест» передбачає використання інструментів з фіксованою дохідністю, облігацій внутрішньої державної позики України та інших інструментів грошового ринку, для отримання дохідності, вищої за депозитну, при низькому рівні ризику. Термін інвестування складає 1 рік.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

ТОВ «КУА «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року українським OTP Bank (9,9%) та угорською компанією з управління активами OTP Fund Management (90,1%) та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні.

Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 8 венчурних фондів, активи страхових компаній, а також 4 недержавних пенсійних фонди, серед яких найбільший відкритий недержавний пенсійний фонд в Україні ВПФ «ОТП Пенсія», фонд з валютною стратегією «ФріФлайт» та професійний пенсійний фонд для залізничників та транспортних будівельників «Магістраль». Активи під управлінням – 4,1 млрд. грн.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.